1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові офіційно заявили, що не знають нічого про відкликання Кузьми

03.02.2022 12:00 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Документи, які припиняють повноваження депутата, надійшли у ТВК 18/12/2021, а в міськраду – 14/01/2022. Однак чиновники кажуть, що їм не відомо хто, коли і як відкликав Кузьму.

Документи, які припиняють повноваження депутата, надійшли у ТВК 18/12/2021, а в міськраду – 14/01/2022. Однак чиновники кажуть, що їм не відомо хто, коли і як відкликав Кузьму.

У розпорядженні Голосу Карпат з'явилося відео з пленарного засідання позачергової сесії Виноградівської міськради. Під протокол юрист Виноградівської міськради Олександр Андрашко заявляє, що "міська рада не володіє інформацією, хто, як і коли, яким чином позбавив мандата депутата".

 

Разом з тим і документи вищого керівного органу партії КАБ, і копії таких документів знаходяться у приміщеннях Виноградівської міської ради. Протокол і рішення Президії (з мокрими печатками) щодо відкликання депутата Андрія Кузьми отриманні Виноградівською ТВК ще 18 грудня минулого року і знаходяться у сейфі ТВК в приміщенні міської ради. Витяг з протоколу, протокол та фотокопії повідомлення і рішення Президії партії також були надані і в приймальню Виноградівської міськради, про що свідчить штамп "ОДЕРЖАНО" 14 січня 2022 року.

Згідно з п1. Статті 5 Закону про статус депутатів місцевих рад, повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково... у разі:

1) його відкликання за народною ініціативою у встановленому цим Законом порядку.

Також закон вимагає, що наявність перелічених підстав має бути засвідчено офіційними документами. Самі ці документи Виноградівська міська рада отримала 14 січня 2022 року. Ось вони:

Варто зазначити, сам андрій Кузьма визнав, що повідомлений про власне відкликання на засіданні ТВК. Також про це свідчить і факт намагання оскаржити таке рівшення у судах. Саме в такий спосіб депутат повинен захищати свої права. про це свідчить пункт 3 Статті 5 Закону про статус депутатів місцевих рад "Спори щодо дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради вирішуються судом".

Читайте на ГК:«Просимо вибачення за незручності»: виноградівців попереджають про перебої у водопостачанні
Читайте на ГК:До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)
Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська