1. Новини Закарпаття
  2. >

"Влітку українська продукція може коштувати значно дорожче, ніж європейська", - «Партія «За майбутнє»

02.02.2022 16:38 Влада

Бо вся Європа знижує податки, щоб підтримати бізнес і громадян, а в Україні тільки «закручують гайки», повідомили в Політичній партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у мережі Фейсбук.

Із 1 липня Європейський Союз запроваджує нульову ставку податку на додану вартість (ПДВ) на м’ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти, зернові, борошно, хліб, олію та ін. Українські виробники просто не витримають конкуренції та будуть вимушені закритися або піти «в тінь».

Депутатська група «Партія «За майбутнє» неодноразово наголошувала на необхідності перегляду податкової реформи та зменшення фіскального навантаження на бізнес. Ми переконані, що в умовах рекордних цін на продукти та енергоносії держава повинна комплексно підтримувати бізнес і громадян.

На найближчій сесії ми представимо на розгляд Верховної Ради законопроєкт про запровадження в Україні на півроку нульової ставки ПДВ на основні продукти харчування, а також соціально значущі товари та послуги.

Зниження податків — це єдине, що зупинить зростання цін і врятує українських виробників.

Читайте на ГК:З 1 березня: відомо, на скільки зростуть доходи пенсіонерів після індексації
Читайте на ГК:Астрологи назвали найспівчутливіші знаки Зодіаку
Читайте на ГК:Терор, ґвалтування і вбивства мирних людей в Україні: 24-го лютого можуть бути чергові потужні атаки із боку ворога
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська