1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті створили раду з питань місцевого самоврядування

31.01.2022 16:10 Влада

При голові облради створено Координаційно-консультативну раду з питань місцевого самоврядування. Відповідне розпорядження 26 січня підписав спікер ради Володимир Чубірко.

При голові облради створено Координаційно-консультативну раду з питань місцевого самоврядування. Відповідне розпорядження 26 січня підписав спікер ради Володимир Чубірко.

Згідно з положенням про Раду, вона створена з метою вироблення узгоджених пропозицій із питань розвитку місцевого самоврядування Закарпатської області та координації дій обласної ради, обласної державної адміністрації, районних рад, міських, селищних і сільських територіальних громад для забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку громад області.

До складу Президії новоствореного інструменту увійшли голова обласної ради, голова обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної ради, два заступники голови ОДА, два заступники голови облради, голови постійних комісій обласної ради з питань бюджету, з питань регіонального розвитку, комунального майна  та приватизації, з питань адміністративно-територіального і земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села, повідомила Пресслужба Закарпатської облради.

Нагадаємо, Тарифи Укренерго планують підняти майже на третину.

Читайте на ГК:Реальна загроза для довкілля і людського здоров'я: у Закарпатті виявили стихійні сміттєзвалища (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті посилили охорону уздовж кордону з Румунією: вимушений захід повинен вберегти людей від трагічної смерті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маленька закарпатка стала «Зіркою Грузії»: дівчинка підкорила своїм виступом усіх (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська