1. Новини Закарпаття
  2. >

Мінцифри запустило нову креативну комунікацію: що відомо

28.01.2022 20:33 Влада

Це онлайн-портал Мінцифри, де можна дізнатися, як отримати будь-яку держпослугу.

Це онлайн-портал Мінцифри, де можна дізнатися, як отримати будь-яку держпослугу.

Раніше, щоб дізнатися, як отримати довідку чи подати звернення, доводилося гуглити, розумітися на складних термінах або телефонувати за стаціонарними номерами держустанов, де нескінченна перерва на обід, пише Урядовий портал.

Команди Мінцифри та Green Penguin зобразили цей процес у вигляді лабіринту, який розмістили на першому поверсі Gulliver. Але закликають не блукати ним, а одразу користуватися Гідом з державних послуг.Це онлайн-портал Мінцифри, де можна дізнатися, як отримати будь-яку держпослугу. Для цього потрібно лише відсканувати QR-код у середині лабіринту.

Більш детально про новацію інформує Мінцифри.

Як зазначається, з лабіринтом можуть взаємодіяти кияни, гості столиці, усі хто відвідують торгово-розважальний центр. Адже завдяки тому, що Gulliver має 7 поверхів, лабіринт можна побачити відразу при вході, а також споглядати  зверху.

«Гід сьогодні — це 2,2 тисячі держпослуг, про які людям більше не доведеться «просто запитувати» в держорганів або платити посередникам, 2,1 мільйона користувачів, 20 тисяч нових відвідувачів у середньому щодня», — заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. 

Також на різних поверхах торговельного центру розмістили постери про державні послуги. Таким чином біля дитячих магазинів було розміщено інформацію про бебі-бокс, а біля магазинів декору — про реєстрацію нерухомого майна.

Юлія Курова, креативна директорка Green Penguin: «Ми хотіли цікаво візуалізувати пошук відповідей на складні запитання та розповісти про держпослуги з легкістю та простотою. Так з’явилася візуальна метафора лабіринту».

Катерина Жураківська, маркетинг директор Gulliver: «Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні час — найцінніший ресурс, який ми маємо. Тому завжди підтримуємо креативні ідеі, які не просто розважають, а ще дають корисну інформацію».

Лабіринт розміщуватиметься до 30 січня в рамках комунікаційної кампанії «З Гідом все просто». Кампанія реалізується в межах «Я відчуваю зміни» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Німі” дзвінки від шахраїв: чим небезпечні такі дзвінки та що робити у таких випадках