1. Головна
  2. >
  3. Влада

У Виноградові кожен працівник міської ради “під ялинку” отримав по 10 000 гривень (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

2002
Влада Новини Виноградова

Цілий рік у громаді спостерігався дефіцит бюджету, а у кінці року на погашення заборгованості освітянам з держбюджету виділили 7,8 млн. гривень.

У Виноградові кожен працівник міської ради “під ялинку” отримав по 10 000 гривень (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Як пишуть журналісти ПравдаЄ, раніше вони отримали та проаналізували кадрові розпорядження Виноградівської міської ради з січня по листопад 2021 року.

Розмір щомісячних премій, якими міський голова Виноградова нагороджував себе та працівників міськради, серед яких його найближчі родичі, варіюється від 20-100%. Розмір цьогорічних надбавок становив від 10% до 50%.

З січня по жовтень 2021 року, кількість премійованих у міській раді зросла у два рази. Якщо у перший місяць року премії отримували 47 працівників, то у лютому-березні вже до 80-ти працівників, у квітні-липні до 90 працівників. У серпні цього року премії отримали понад 100 працівників міськради, деякі з них двічі. З вересня міська рада вже стабільно преміювала понад сотню осіб.

У листопаді-грудні, на фоні скандалу із заборгованістю по заробітній платі у освіті та очікуючи виділення резервних коштів освітньої субвенції з державного бюджету 7,8 млн. гривень для погашення цієї заборгованості, у міській раді продовжили збільшувати штат, нараховувати надбавки та премії і, навіть, дали премію одноразову премію до Дня місцевого самоврядувння у розмірі 10 тисяч гривень кожному працівнику міської ради, фінансового відділу та відділу комунального майна.

До слова, міський голова Виноградова Степан Бочкай вважає, що преміювати себе та своїх підлеглих в умовах дефіциту бюджету і заборгованості по зарплаті серед бюджетників громади – цілком нормальна практика.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber