1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський затвердив терміни нових призовів в армію

30.12.2021 17:23 Влада

Призовні комісії почнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року, підготовчі заходи заплановано почати на місяць раніше за ці дати.

Призовні комісії почнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року, підготовчі заходи заплановано почати на місяць раніше за ці дати.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про терміни проведення чергових закликів на строкову військову службу у 2022 році. Про це повідомляє сайт глави держави в четвер, 30 грудня. Відповідно до указу № 687/2021, наступного року проведення чергових закликів громадян України на строкову військову службу відбуватиметься із квітня до червня та з жовтня до грудня.

Зокрема, звільнення у запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни строкової військової служби, також передбачено провести у квітні–червні і жовтні–грудні. Призовні комісії почнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року, підготовчі заходи заплановано почати на місяць раніше за ці дати. 

"Варто зазначити, що призвані військовослужбовці термінової військової служби не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення операції Об'єднаних сил", – йдеться в повідомленні. 

Військових, які проходять строкову службу у Збройних силах України, залучають насамперед до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєзапасу і на посади, пов'язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації (крім тих, що дислокуються у Донецькій та Луганській областях). 

Не підлягатимуть призову громадяни навчального призовного віку. Їм надається відстрочка для здобуття освіти на весь період навчання. 

Відстрочення від призову на строкову військову службу також надається громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових закладах освіти і військових навчальних підрозділах вищої освіти за сімейними обставинами для продовження професійної діяльності і за станом здоров'я. 

Відстрочка від призову може бути надана призовникам згідно з рішеннями призовної комісії АР Крим, обласних і Київської міської призовної комісії за поданням районних (міських) призовних комісій.

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Озброєний іноземець намагався перетнути кордон: закарпатські правоохоронці виявили у чоловіка холодну зброю (ФОТО)
Читайте на ГК:Обережно, об'їзд: на Рахівщині через зсув опорної стіни частково обмежили рух транспорту (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська