1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Закарпатській облраді звернулися до Кабінету Міністрів України із важливим закликом

28.12.2021 11:19 Влада

Відповідне звернення було прийнято на пленарному засіданні 5-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Відповідне звернення було прийнято на пленарному засіданні 5-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Депутати, зокрема, закликають Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, Національну службу здоров’я України не допустити знищення Солотвинської алергологічної лікарні та ініціювати введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих». Про це повідомляють у Пресслужбі Закарпатської обласної ради.

З 1 квітня 2021 року лікарня законтрактована з Національною службою здоров’я України за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій».Штат лікарні складає 80 працівників, а ліжковий фонд – 80 розгорнутих ліжок. При цьому завантаженість лікарні становить 120%, що свідчить про затребуваність закладу.

Адміністрація лікарні неодноразово зверталось до НСЗУ з проханням щодо розгляду пропозиції розробки та введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих», проте прямого діалогу з керівництвом НСЗУ так і не відбулося.

Півстоліття тому в умовах мікроклімату соляних шахт місцевого солерудника почали лікувати хворих на бронхіальну астму та інші неспецифічні захворювання легенів. Спочатку на базі алергологічного відділення місцевої лікарні, яке пізніше реорганізували в обласну алергологічну лікарню, добре знану в Україні.

Нагадаємо, "Застряг у пастці високо в горах": чим завершилися пошуки туриста у горах на Рахівщині

Читайте на ГК:Непоправна втрата: закарпатці провели в останній шлях полеглого Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Нічна пожежа на Закарпатті: відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Пішла з дому й не повернулася: на Закарпатті шукали зниклу стареньку

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська