1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Троє – на вихід! "За майбутнє" замінить трьох депутатів в Закарпатті

24.12.2021 11:05 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Відкличуть депутатку обласної ради Андріану Сушко, депутата Виноградівської міськради Олександра Лемака та депутатку Великолучківської сільради Наталію Касинець.

Відкличуть депутатку обласної ради Андріану Сушко, депутата Виноградівської міськради Олександра Лемака та депутатку Великолучківської сільради Наталію Касинець.

Як повідомили в "За майбутнє", 18 грудня обласний осередок партії провів Загальні збори. На зборах було прийнято рішення про внесення пропозиції про відкликання згаданих депутатів за народною ініціативою.

Лідер фракції "За майбутнє" в Закарпатській обласній раді Олександр Ледида додатково проінформував про процедуру відкликання Андріани Сушко під час пленарного засідання сесії 23 грудня. 

Як відомо, Андріана Сушко, всупереч позиції колег по фракції, увійшла у нову більшість у обласній раді, голосувала за нове керівництво ради та отримала посаду заступника голови ради. 

Всупереч позиції колег-висуванців "За майбутнє", відразу після складання присяги, пішов і депутат Виноградівської міської ради Олександр Лемак.

На загальних зборах обласного осередку партії 18 грудня була підтверджена інформація про наявність підстав для початку процедури відкликання депутатів Сушко, Лемак і Касинець. Інформація з протоколом зборів уже надіслана до вищого керівного органу партії "За майбутнє" та до відповідних ТВК.

Згідно з положеннями ЗУ Про статус депутатів місцевих рад, рішення щодо відкликання депутатів приймається вищим керівним органом партії. Згідно зі статутом ПП "За майбутнє", це З'їзд партії, на якому будуть розглядатися подібні питання щодо депутатів з усієї України.

Після рішення загальноукраїнського З'їзду територіальні виборчі комісії на засіданні оголошують, хто з наступних кандидатів "За майбутнє" отримує депутатський мандат замість відкликаних обранців.

Нагадаємо, висуванцями ПП "За майбутнє" в Закарпатті є 130 депутатів місцевих рад. З них 6 депутатів обласної ради, 23 депутати районних рад та 101 депутат міських та сільських рад.