1. Новини Закарпаття
  2. >

Кричущі проблеми в Закарпатській обласній раді: фракція "За майбутнє" виступила із заявою

25.02.2021 13:25 Влада ВАЖЛИВО

Депутати фракції висловили стурбованість ситуацією, що склалась в обласній раді.

Депутати фракції висловили стурбованість ситуацією, що склалась в обласній раді.

Зокрема, йдеться про  проект рішення щодо бюджету на 2021 рік, з кулуарно внесеними напередодні правками, який було надано депутатам  "За майбутнє"  для ознайомлення за п’ять хвилин до засідання сесії.

Відповідне звернення оприлюднили у мережі Фейсбук.

Ми, депутати Закарпатської обласної ради від фракції «За майбутнє» глибоко стурбовані ситуацією, яка нині відбувається в обласній раді. Позиція нашої фракції щодо більшості питань - повністю ігнорується. Сформована коаліція практично узурпувала владу в області, чого не було при жодній депутатській каденції минулих скликань. Депутатські комісії сформовані без урахування наших побажань та залучення депутатів з відповідними професійними досягненнями. Кричущим фактом є те, що наші депутати не представлені в комісії з питань бюджету, а сам проект рішення щодо бюджету на 2021 рік, з кулуарно внесеними напередодні правками, було надано нам для ознайомлення за п’ять хвилин до засідання сесії. При розподілі бюджету по округах, пропозиції депутатів фракції «За майбутнє» не було враховано, а запропоновані нами об’єкти щодо капітальних чи поточних ремонтів - не включено до тих чи інших обласних програм. Ми вважаємо це порушенням прав наших виборців. Проект Регламенту, запропонований до розгляду, делегує багато повноважень керівництву ради і порушує права депутатів, які представляють інтереси виборців. Враховуючи все вищенаведене, сьогодні ми не взяли участь у засіданні сесії всією фракцією, щоб привернути увагу громадськості до тих дій і процесів, які відбуваються в обласній раді!, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, "Покинули засідання": через що депутати облради від ОПЗЖ не дочекались завершення сесії

Читайте на ГК:"Золота Зірка": закарпатець отримав найвищу нагороду із рук Президента України (ФОТО)
Читайте на ГК:Прогнозують підйом тарифів: у скільки обійдеться кіловат електроенергії закарпатцям й від чого це буде залежати?
Читайте на ГК:Могутня, повноводна та небезпечна: у ДПСУ показали, як Тиса зносить все на своєму шляху (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська