1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті прийняли проєкт бюджету на 2022 рік: які галузі будуть пріоритетними

10.12.2021 19:24 Влада ВАЖЛИВО

На засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 10 грудня представили проєкт обласного бюджету на 2022 рік.

На засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 10 грудня представили проєкт обласного бюджету на 2022 рік.

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА.

"Проєкт, який розробив департамент фінансів Закарпатської облдержадміністрації, передбачає, що ресурс обласного бюджету зросте на 10,5% у порівнянні з минулим роком і становитиме 2,3 млрд грн, — йдеться в повідомленні. — Очікують зростання видатків загального фонду на 7% та спеціального на 23,5%".

Згідно з проєктом, обласний бюджет має отримати новий трансферт – 45,9 млн грн додаткової дотації з держбюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду, комунальні послуги та енергоносії.

В повідомленні ОДА йдеться: пріоритетними визначили галузь освіти, фізичної культури та спорту – 831,4 млн грн; розвиток інфраструктури – 455,3 млн грн; фінансування системи охорони здоров'я – 246 млн грн; на роботу обласної системи соціального захисту населення виділили 243,9 млн грн та на розвиток сфери культури – 232,8 млн грн.

Нагадаємо, Тисяча за вакцинацію: затверджено список кодів для бізнесу.

Читайте на ГК:Слабість та жар: підступна епідемія атакує жителів області
Читайте на ГК:На Закарпатті вирує негода: спостерігається сніголавинна небезпека
Читайте на ГК:Графіки — фейкові: "Закарпаттяобленерго" звернулося до жителів краю з важливим повідомленням
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська