1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті прийняли проєкт бюджету на 2022 рік: які галузі будуть пріоритетними

10.12.2021 19:24 Влада ВАЖЛИВО

На засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 10 грудня представили проєкт обласного бюджету на 2022 рік.

На засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 10 грудня представили проєкт обласного бюджету на 2022 рік.

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА.

"Проєкт, який розробив департамент фінансів Закарпатської облдержадміністрації, передбачає, що ресурс обласного бюджету зросте на 10,5% у порівнянні з минулим роком і становитиме 2,3 млрд грн, — йдеться в повідомленні. — Очікують зростання видатків загального фонду на 7% та спеціального на 23,5%".

Згідно з проєктом, обласний бюджет має отримати новий трансферт – 45,9 млн грн додаткової дотації з держбюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду, комунальні послуги та енергоносії.

В повідомленні ОДА йдеться: пріоритетними визначили галузь освіти, фізичної культури та спорту – 831,4 млн грн; розвиток інфраструктури – 455,3 млн грн; фінансування системи охорони здоров'я – 246 млн грн; на роботу обласної системи соціального захисту населення виділили 243,9 млн грн та на розвиток сфери культури – 232,8 млн грн.

Нагадаємо, Тисяча за вакцинацію: затверджено список кодів для бізнесу.

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Уродженець Росії з українським громадянством, що проживав на Закарпатті на 7 років загримів до в'язниці: суд виніс вирок
Читайте на ГК:Гірка звістка шириться краєм: внаслідок мінометного обстрілу на Запорізькому напрямку загинув воїн із Закарпаття (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська