1. Новини Закарпаття
  2. >

ВР може розпустити Закарпатську облраду, якщо її керівництво й надалі порушуватиме закони, – Іванчо

09.12.2021 12:47 Влада Думка

Василь Іванчо вважає, що зміна керівництва облради повернула її у «минуле століття» у питанні дотримання законодавства.

Василь Іванчо вважає, що зміна керівництва облради повернула її у «минуле століття» у питанні дотримання законодавства.

Про ситуацію в раді розповів на своїй сторінці в мережі Фейсбук Vasyl Ivancho.

До вашої уваги текст допису мовою оригіналу:

Поверхнево проаналізувавши лише одну сесію обласної ради, можна зробити висновок, що за цей час було набагато більше грубих порушень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Закарпатської обласної ради 8-го скликання, ніж за рік роботи. Значну частину цих порушень голова обласної ради Володимир Чубірко робить свідомо.

Вершиною правового нігілізму і свавілля стало негайне скликання (через 3 хвилини) позачергової сесії 02.12.2021року, без проведення президії перед сесією, без оприлюднення розпорядження про скликання сесії (оприлюдненоно 08.12.2021р.). Негайне скликання сесії не забезпечило право депутатів брати участь у роботі сесії (значна частина депутатів не була присутня на черговій сесії і не була поінформована). Цими діями грубо порушено п.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 107 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради.

Окрім цього, внесено до структури араруту обласної ради посаду додаткового заступника, який не передбачений у ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесено до порядку денного і проголосовано рішення «Про повноваження голови обласної ради 8-го скликання» від 25.11.2021р номер 442, без попереднього його розгляду депутатськими комісіями, чим порушено п.1, п.4 ст 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.2 ст. 26 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради 8-го скликання, і ще багато чого іншого

.Якщо робота Закарпатськоії обласної ради піде і далі у такому руслі, то, вважаю, що це скликання не допрацює до закінчення своєї каденції, оскільки у Верховної Ради України виникне право на дострокове припинення повноважень ради, відповідно до вимог ст. 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

P.S. Це написано не для тих, хто вважає що «трава синя».

Нагадаємо, З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали Андріану Сушко.

Читайте на ГК:Джип-тури і війна: Закарпаття руйнує убивчий туризм
Читайте на ГК:В обійстях закарпатців - легіони слизьких істот: жаб викидають з будинків
Читайте на ГК:Розбійний напад з кастетом і зброєю: на Закарпатті троє озброєних молодиків пограбували чоловіка (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська