1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді хочуть закупити електроавтобуси та зарядні станції на 98 млн гривень

09.12.2021 11:24 Влада

Про це повідомила Ужгородська міська рада.

Про це повідомила Ужгородська міська рада.

Програму «Закупівля муніципальних електроавтобусів для Ужгородської міської територіальної громади» на 2021-2022 роки погодили сьогодні на засіданні члени виконкому Ужгородської міськради. Згодом її внесуть також на розгляд сесії міської ради.

Програма реалізовуватиметься на умовах співфінансування за кошти бюджету Ужгородської міської територіальної громади – 40% та державного бюджету – 60% загальної вартості Програми.

Проєкт «Закупівля муніципальних електроавтобусів для Ужгородської територіальної громади» пройшов відбір та включений до Плану заходів для реалізації проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, які спрямовані на скорочення викидів або збільшенняпоглинання парникових газів, адаптацію до наслідків зміни клімату, який погоджено з Міністерством фінансів України.

Загальна вартість Програми – понад 98 млн грн, передбачено придбання 10 автобусів, оснащених електричними двигунами та 10 зарядних станцій.

Нагадаємо, З міського бюджету Ужгорода планують виділити пів мільйона гривень на ремонт СІЗО.

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська