1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сійярто розкритикував умови на пунктах пропуску в Закарпатті

07.12.2021 12:07 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Про це міністр зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини заявив під час традиційного звіту на профільній комісії парламенту.

Про це міністр зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини заявив під час традиційного звіту на профільній комісії парламенту.

“Я сам неодноразово перетинав кордон і можу сказати, що тамтешні умови далекі від європейських,- акцентував Сійярто. – Їх необхідно терміново поліпшувати.”

Торкаючись економічних питань, керівник зовнішньополітичного відомства наголосив, що не в Будапешті треба вирішувати, що потрібно угорським громадам сусідніх країн, а їх треба запитати про це. Коли поцікавилися цим, відповідь була однакова – сприяти зміцненню господарського становища. Тоді й започаткували програми економічної допомоги 6 сусіднім державам. Їх реалізація принесла певні позитивні результати – створювались нові робочі місця, зросли місцеві податки тощо.

Як приклад, міністр навів Закарпаття, де за 5 останніх років 34 тисячам підприємців надали допомогу в розмірі 16,5 мільярда форинтів.

Сійярто згадав також проблему відкриття нового пункту перетину кордоні “Велика Паладь – Нодьгодош”.

“Кожні перемовини з цього приводу завершувалися обнадійливо, але далі справа не рухалася. Наступні переговори починалися з того, чим завершилися попередні,”- зауважив міністр.

Нагадаємо, Юрист розповів чи суперечить множинне громадянство Конституції України.

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська