1. Новини Закарпаття
  2. >

Призначено нову очільницю Національної служби здоров’я України

17.11.2021 22:58 Влада ВАЖЛИВО

До цього вона працювала заступником голови Чернівецької облдержадміністрації

До цього вона працювала заступником голови Чернівецької облдержадміністрації

Кабінет Міністрів України призначив Наталію Гусак на посаду голови Національної служби здоров’я України. До цього вона працювала заступником голови Чернівецької облдержадміністрації, курувала медичним напрямом, інформує Урядовий портал.

Також зазначається, що  Наталія Гусак була регіональною координаторкою з підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою.

Довідково:

Національна служба здоров’я України є найважливішим провідником зміни моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні, що має забезпечити:

прозорі і зрозумілі гарантії держави щодо обсягу безоплатної медичної допомоги;кращий фінансовий захист громадян у випадку хвороби;ефективний та справедливий розподіл державних коштів;стимул покращувати якість медичної допомоги закладами охорони здоров’я всіх форм власності.

НСЗУ оперує коштами бюджету через програму медичних гарантій (ПМГ), яка в повному обсязі в Україні працює другий у рік. ПМГ складається з пакетів послуг, визначених на підставі пріоритетів в охороні здоров’я. НСЗУ гарантовано сплачує надавачам за надані пацієнтам послуги відповідно до укладених договорів

Читайте на ГК:Весь світ, як на долоні: у 2024 році три знаки Зодіаку поринуть у подорожі
Читайте на ГК:В Україні оновили процедуру отримання посвідчення водія: що варто знати керманичам
Читайте на ГК:"Ти воюєш або працюєш на державу": в Україні буде новий механізм бронювання від мобілізації, – Зеленський