1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачівській міськраді звернулися до суб’єктів бізнесу: відомі причини

11.11.2021 20:33 Влада

Інформація для суб’єктів бізнесу Мукачівської міської територіальної громади

Інформація для суб’єктів бізнесу Мукачівської міської територіальної громади

Відділ економіки Мукачівської міськради поінформував суб’єктів бізнесу територіальної громади, що відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності українців, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року „Про Стратегію кібербезпеки України” з 1 по 30 листопада 2021 року проходитиме інформаційна компанія „Місяць цифрової грамотності”.

Дана ініціатива реалізується в рамках проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Ознайомитись з освітніми матеріалами можливо за посиланням

Також представникам бізнесу рекомендують перевірити свою цифрову грамотність пройшовши національний тест та звернути увагу на безпечне використання електронних сервісів, їх зручність та перспективність.

Читайте на ГК:Злагоджені дії проти домашнього насильства: у Мукачеві обговорили важливу проблему
Читайте на ГК:Йому назавжди 42: Мукачівщина зустріла сержанта Івана Діус /ВІДЕО
Читайте на ГК:Порушник ПДР виявився ще й критично п'яним: у Мукачеві затримали горе-водія (ФОТО)