1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві місячник благоустрою: коли і звідки вивозитимуть листя і сміття – перелік вулиць, графік

11.11.2021 10:08 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Росвигово, Паланок, Центр, Пентагон, Борок-телеп, Шипка, Доси, Черьомушки, Підгоряно – у Мукачеві оголосили місячник благоустрою, що стосується всіх підприємств, установ та організацій.

Росвигово, Паланок, Центр, Пентагон, Борок-телеп, Шипка, Доси, Черьомушки, Підгоряно – у Мукачеві оголосили місячник благоустрою, що стосується  всіх підприємств, установ та організацій.

За інформацією Управління міського господарства, у Мукачеві з метою забезпечення благоустрою, впорядкування вулиць, провулків, парків, скверів, площ, набережних та дамб в місті проводитиметься санітарна очистка. Про це йдеться у відповідному розпорядженні мера. При цьому, починаючи з 9 листопада по 23 листопада 2021 року підприємствам, установам, організаціям, закладам освіти, культури, охорони здоров'я міста, незалежно від форм власності документом прописано провести санітарну очистку на закріплених та прилеглих до них територіях, а громадянам міста на прилеглих до домоволодінь територіях, забезпечити належний санітарний стан, очищення водовідвідних канав, кюветів, санітарну обрізку дерев, стрижку кущів, очистку зелених зон.

Комунальними службами та уповноваженим підприємством з вивозу ТПВ буде здійснено заходи з вивозу опалого листя, обрізаного гілля з контейнерних майданчиків щовівторка та щоп'ятниці з 08.00 до 18.00 з місць розташування контейнерних майданчиків відповідно до затвердженого переліку згідно Додатку до даного розпорядження.

Рекомендується складувати опале листя у мішки для сміття для подальшого його вивозу.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо відповідні списки із переліком вулиць та розташуванням контейнерних майданчиків.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мукачеві відмінили майже всі заходи до Дня св. Мартина, але хода буде: відомі причини.

Читайте на ГК:Закарпатці на колінах віддали шану та попрощалися із загиблим на війні Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:До Мукачева прибув перший рейс зі Словаччини
Читайте на ГК:Вогонь спалахнув посеред ночі: на Закарпатті горів житловий будинок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська