1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рішення про звільнення Петрова було опубліковане невстановленими особами, їх розшукує поліція

30.10.2021 10:39 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Саме представник апарату Закарпатської обласної ради викликав поліцію через публікацію на офіційному ресурсі рішення, яке до апарату облради не надходило.

Саме представник апарату Закарпатської обласної ради викликав поліцію через публікацію на офіційному ресурсі рішення, яке до апарату облради не надходило.

Зокрема, в ексклюзивному коментарі для Голосу Карпат речниця ГУ Нацполіції в Закарпатській області Ганна Дан повідомила:

- Учора, 29 жовтня, до нас надійшла заява від співробітника апарату обласної ради, який повідомив про те, що невідома особа здійснила несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, що призвело до витоку інформації на сайті Закарпатської обласної ради.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 361 ККУ. До розслідування залучено співробітників кіберполіції, які разом зі слідчими проводять досудове розслідування та встановлюють обставини події.

За інформацією Голосу Карпат, особи, які займалися обслуговування серверу та сайту обласної ради, не відповідають на телефонні дзвінки, їхнє місцезнаходження невідоме. Наразі апарат обласної ради не має доступу до офіційного сайту Закарпатської обласної ради.

Скандальне рішення було розміщене на офіційному сайті без регламентованого проходження через апарат ради, відбулося з втручанням в інформаційні системи органу влади, що є підставою для відкриття кримінального провадження.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська