1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Здоровий глузд переміг. Після інформаційного розголосу Закарпатська ОДА погодила фінансування змін до бюджету

13.10.2021 19:39 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Зміни стосувалися виділення коштів з програм обласної ради на фінансування книги-правонаступниці проекту «Реабілітовані історією» дослідника Олексія Корсуна.

Зміни стосувалися виділення коштів з програм обласної ради на фінансування книги-правонаступниці проекту «Реабілітовані історією» дослідника Олексія Корсуна.

Про це повідомив журналіст Павло Федака, який раніше небезпідставно зауважував, що через амбіції губернатора в протистоянні з депутатами можуть постраждати зовсім неполітичні проекти.

- Щойно зателефонував голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков. Відреагував на мою публікацію щодо можливого непідписання змін до обласного бюджету, які передбачають фінансування книги правонаступниці проекту «Реабілітовані історією» відомого дослідника Олексія Корсуна. Анатолій Олександрович повідомив, що лист від Закарпатської обласної ради до ОДА щодо цього проекту поступив учора після обіду. Сьогодні він погодив запропоновані зміни, - повідомив Федака.

- Цей механізм фінансування книги так би і залишився заблокованим з боку ОДА. На третьому поверсі чекали дзвінка, щоб їх просили, - ділиться інформацією інший співрозмовник Голосу Карпат, який брав участь у просуванні ідеї фінансування книги та програм. - Однак відкрите звернення, увага патріотичної спільноти та інформаційний розголос вплинули на рішення. І це позитивно, що влада чує такі речі.

Нагадаємо, у зверненні до Анатолія Полоскова Федака повідомляв, що депутатський корпус Закарпатської обласної ради знайшов можливість профінансувати в цьому році підготовчі роботи до видання книги правонаступниці проекту «Реабілітовані історією» відомого дослідника Олексія Корсуна. Для цього депутати відмовилися від коштів програми на власне підвищення кваліфікації у сумі 199 тисяч гривень. Натомість запропонували профінансувати у сумі 49,5 тисяч гривень редакційно-видавничі витрати на книгу Олексія Корсуна про завершення радянізації у 1944-1945 роках. Інші кошти з депутської програми йдуть на фінансування програм з отримання гуманітарної допомоги та програму «Турбота» з допомоги соціально незахищеним верствам населення.

Читайте на ГК:Летальний наслідок від грипу: в Україні померла 9-річна дитина
Читайте на ГК:На Закарпатті водій намагався дати хабаря поліцейським: що було далі (ФОТО)
Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)