1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові проведуть "земельну" сесію міськради

27.09.2021 13:51 Влада ВАЖЛИВО

Депутати "Нової громади" заявили, що не братимуть у ній участі.

Депутати

Про це й деться на офіційній сторінці політичної сили у мережі Фейсбук.

До відома жителів Виноградівської громадиНа сесію Виноградівської міськради винесено 282 (!) проекти "земельних" рішень. Це важливий і дуже об’ємний обсяг дозвільної документації, який для когось вигідно проголосувати без належного вивчення, обговорення та аналізу депутатами "Нової громади".

Наразі ми вбачаємо штучне створення умов для того, щоб запобігти залученості депутатів нашої групи до вивчення проектів рішень.

Наводимо факти:

14 вересня ми письмово звернулися до міського голови з проханням не призначати засідання сесії в період з 24 вересня до 03 жовтня, коли багато наших депутатів не зможуть бути присутніми;16 вересня сайт міської ради опублікував розпорядження про скликання сесії 28 вересня, - йдеться у повідомленні

За словами депутатів "Нової громади",  така ситуація створена штучно. Як вони наголошують, проходить майже рік роботи ради у новому скликанні, а наявна більшість досі не запропонувала прозорого і справедливого принципу впорядкування "земельної черги".

Тому що десятки і сотні справедливих вимог людей щодо оформлення земельної документації – це для когось ще й прикриття для сумнівних схем, оборудок та післявиборчих подарунків.Тому що принципова позиція "Нової громади" – у виключній прозорості та законності земельних рішень, недопущенні пакетних голосувань та належній залученості депутатів на противагу бездумному "одобрямсу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається в дописі, депутати "Нової громади"  завчасно  подали клопотання щодо дати скликання сесії до міської ради. Тому будь-які трактування неучасті депутатів "Нової громади" на засіданні 28 вересня 2021 року не матимуть об’єктивних підстав та будуть свідомою маніпуляцією опонентів.

Нагадаємо, "Залишки дороги, або ж врятує літак": у мережі показали жахливу дорогу в селі на Березнянщині (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Просять допомогти: рідні розшукують закарпатця, який зник безвісти під час служби (ФОТО)
Читайте на ГК:«Просимо вибачення за незручності»: виноградівців попереджають про перебої у водопостачанні
Читайте на ГК:До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська