1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Затверджено звіт про виконання бюджету Ужгородської міської ТГ за І півріччя (ФОТО)

07.09.2021 11:15 0 Влада
 

Звіт про виконання бюджету Ужгородської міської територіальної громади за І півріччя цього року затвердили сьогодні на черговій сесії депутати міськради обласного центру.

За І півріччя цього року в бюджет надійшло 105,5 % уточненого планового показника, надходження до спеціального фонду склали 122,8 % до плану. Про це повідомляють в Ужгородській міськраді.

У порівнянні з таким же періодом минулого року зростання склало 14% – за рахунок зростання заробітної плати та розміру ставок місцевих податків. Детально всі показники викладено в рішенні, з яким можна ознайомитися на сайті Ужгородської міської ради.

Також рішення «Про прогноз бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» підтримали сьогодні голосуванням депутати міськради Ужгорода.

Мета прогнозу – запровадження середньострокового бюджетного прогнозування для встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями бюджету.

При розробці документу враховували основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку Ужгорода, підвищення розміру мінімальної заробітної плати, динаміку надходжень до бюджету за 2019 - 2020 роки та очікуване виконання за 2021 рік тощо.

Нагадаємо, рішення сесії: відомо, які приміщення вирішили продати у центрі Ужгорода

Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався ЧЕНДЕЙФЕСТ-2021
Читайте на ГК:Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від вчинення самогубства (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді сталася ДТП за участі автомобіля таксі (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...