1. Новини Закарпаття
  2. >

Мінсоцполітики пропонує поетапне підвищення пенсій у 2022 році

03.09.2021 16:53 Влада

На 2022 рік Мінсоцполітики пропонує включити в ініційовану президентом програму щомісячних доплат літнім громадянам пенсіонерів у віці від 70 до 75 років.

На 2022 рік Мінсоцполітики пропонує включити в ініційовану президентом програму щомісячних доплат літнім громадянам пенсіонерів у віці від 70 до 75 років.

Мінсоцполітики в рамках підготовки проекту держбюджету-2022 пропонує передбачити п'ять кроків підвищення пенсій. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

 Пропонується передбачити підвищення з 1 січня пенсій особам з інвалідністю з числа ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Також передбачать індексацію з 1 березня пенсій для майже 10 млн пенсіонерів і компенсаційних виплат для пенсіонерів, старших за 75 років. 

Крім того, пропонується перерахунок з 1 липня і з 1 грудня пенсійних виплат у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, а з 1 жовтня - перерахунок мінімальної пенсії за віком у зв'язку з прогнозованим підвищенням мінімальної заробітної плати. 

Відзначається, що ці пропозиції, а також прийняття Верховною Радою урядового законопроекту № 4668 дадуть можливість вперше після 2014 року охопити у 2022 році програмою підвищення всі категорії пенсіонерів з акцентом на найбільш уразливих їх групах. 

На 2022 рік Мінсоцполітики пропонує включити в ініційовану президентом програму щомісячних доплат літнім громадянам пенсіонерів у віці від 70 до 75 років, що дозволить підвищити доходи додатково 1,5 мільйонам пенсіонерів.

Читайте на ГК:Нацбанк попередив про небезпеку - є ризики в нерегульованому поширенні окремих активів
Читайте на ГК:"Їхав три доби на запасці під причепом вантажівки": прикордонники виявили 16-річного нелегала на кордоні з Румунією (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ріст мінімалок та зміни податків для ФОП: що передбачає Бюджет-2022 для українців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...