1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні зміниться розрахунок середньої зарплати

01.09.2021 23:42 Влада

Під час засідання Кабміну було ухвалене рішення про порядок обчислення середньої заробітної плати.

Під час засідання Кабміну було ухвалене рішення про порядок обчислення середньої заробітної плати.

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку обчислення середньої заробітної плати. Відповідне рішення було увалене під час засідання 1 вересня 2021 року.

У пояснювальній записці до проєкту йдеться, що зараз передбачений механізм врахування премій та інших виплат, які виплачуються за два місяці або більш тривалий період, при обчисленні середньої заробітної плати.

Окрім цього, надходять численні звернення представників середнього і великого бізнесу, які мають велику кількість найманих працівників (кількість працівників може сягати десятків тисяч) щодо невиправдано обтяжуючого адміністрування обрахунку.

Уряд вирішив, що суми нарахованої заробітної плати, крім премій та інших заохочувальних виплат, враховуються у тому місяці, за який вони нараховані, та у розмірах, в яких вони нараховані, без виключення сум відрахування на податки.

У документі зазначається, що премії за підсумками роботи за певний період враховуються в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця, в якому вони нараховані.

Нагадаємо, Голові Берегівської РДА погодили відставку.

Читайте на ГК:Суцільні "пастки" та "спокуси": гороскоп на 8 лютого
Читайте на ГК:"Другий хліб" стає дешевшим: ціни на популярний і незамінний овоч починають знижуватись
Читайте на ГК:Усе таємне стане явним: в Україні запрацював Державний реєстр санкцій
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська