1. Новини Закарпаття
  2. >

Президент підписав указ про створення кібервійськ

26.08.2021 21:56 Влада ВАЖЛИВО

На сайті глави держави опублікований відповідний документ.

На сайті глави держави опублікований відповідний документ.

Президент Володимир Зеленський зробив чинним рішення РНБО про створення кібервійськ у структурі Міноборони України. Відповідний документ №446/2021 спільно з зазначеним рішенням РНБО оприлюднено на сайті глави держави.

У рішенні РНБО відзначається, що Кабмін має невідкладно розрахувати обсяг матеріально-технічних і фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування кібервійськ, а також обсяг комплектування особового складу кібервійськ з урахуванням оптимального співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, а також зарахованих у запас, резервістів та інших категорій осіб.

"За результатами розрахунків у двомісячний термін розробити і внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ", - йдеться в документі.

У ньому наголошується, що вказане рішення було прийнято для захисту суверенітету держави, забезпечення її обороноздатності, запобігання збройного конфлікту і надання відсічі збройній агресії в кіберпросторі.

Указ президента набирає чинності з дня його опублікування. Згідно з ним, відповідальним за виконання зазначеного рішення РНБО є секретар Ради Олексій Данілов.

Читайте на ГК:Маляр розповіла про додаткову мобілізацію в Україні
Читайте на ГК:Залишився 1 день: "Нафтогаз" звернувся до своїх клієнтів
Читайте на ГК:Громадськість обурена: Рада ухвалила скандальний законопроєкт №5655
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська