1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Піар-скандал на Закарпатті: вручення нових швидких на Мукачівщині представили як заслугу депутата від "Батьківщини"

25.08.2021 21:22 Влада

Сьогодні Закарпаття отримало 19 нових автомобілів швидкої допомоги. 10 з них закуплені НСЗУ (Національна служба здоров'я України), а 9 - Міністерством охорони здоров'я.

Сьогодні Закарпаття отримало 19 нових автомобілів швидкої допомоги. 10 з них закуплені НСЗУ (Національна служба здоров'я України), а 9 - Міністерством охорони здоров'я.

У той же час, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч поширила у «Фейсбуці» викривлену інформацію про те, що, нібито швидкі, які поїдуть на Мукачівщину, «вибив» депутат облради від «Батьківщини» Георгій Горват:

«Варто зазначити те, що за відповідного сприяння та пропозиції депутатів Закарпатської обласної ради від партії Батьківщина, а саме депутата обласної ради Георгій Горват, три нові автомобілі швидкої допомоги отримала Мукачівщина, а саме: місто Мукачево, село Нижній Коропець та село Ракошино Великолучківської сільської ради».

Насправді ж, розподіл усіх нових карет швидкої допомоги став результатом консенсусу, якого було досягнуто на засідання представників усіх фракції Закарпатської облради 29 квітня 2021 року. Це повідомлялося і на офіційному сайті Закарпатської обласної ради, де, серед іншого йшлося:

«Таку зустріч Олексій Петров ініціював аби обговорити паритетний та справедливий розподіл коштів державної субвенції та матеріально-технічних засобів, із врахуванням інтересів усіх районів, міст і територіальних громад краю… На зустрічі, зокрема, йшлося про розподіл державної субвенції на закупівлю кисневих концентраторів, шкільних автобусів, автомобілів швидкої допомоги та коштів дорожнього фонду.

У процесі дискусій вирішено надалі здійснювати розподіл матеріально-технічних благ області рівномірно, виходячи із пропозицій підрозділів ОДА, фракцій обласної ради та враховуючи реальні потреби жителів Закарпаття на місцях…».

До речі, на цьому засіданні згаданий депутат, який нібито один «вибив» швидкі для Мукачівщини, був відсутній, повідомив Перший.

Інформацію про такі перемовини на своєму «Фейсбуку» підтвердив і однопартієць Мирослави Ливч Андрій Шекета:

«Щодо того, як мають бути розподілені ці "швидкі" було кілька раундів перемовин і з представниками всіх фракцій обласної ради, і керівництвом ОДА…»

Нагадаємо, 19 нових автомобілів екстренної медичної допомоги доставили сьогодні на Закарпаття (ФОТО) 

Читайте на ГК:Загинув у січні: ще одна громада попрощається з полеглим Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська