1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Керівництво Закарпатської облради та представники громадськості обговорили "газові" тарифи: до чого дійшли на зустрічі

12.08.2021 16:52 Влада

Керівництво Закарпатської облради провело зустріч з громадськістю щодо обґрунтованості «газових» тарифів.

Керівництво Закарпатської облради провело зустріч з громадськістю щодо обґрунтованості «газових» тарифів.

Виконувач повноважень голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, голова тимчасової контрольної комісії (ТКК) облради з питань обґрунтованості тарифів на компослуги для населення краю Віктор Русин та голова комісії з питань бюджету облради Іван Чубирко зустрілися з представниками громадськості щодо результатів діяльності ТКК.

Відтак присутніх поінформували про  рішення звернутися до керівництва Головного управління ДСНС у Закарпатській області щодо перевірки на предмет дотримання протипожежної безпеки, зокрема — витоку газу, усіх ГРП, що розташовані у межах Закарпаття.

Разом з тим, до громадськості було донесено рішення ТКК про підготовку позовної заяви для оскарження Постанови НКРЄКП «Про встановлення розміру нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу для АТ «Закарпатгаз» та рекомендувати голові обласної ради у міжсесійний період подати згадану позовну заяву до Окружного адміністративного суду у межах наданих йому повноважень.

Нагадаємо, що згаданою Постановою НКРЄКП встановило на 2021 рік для АТ «Закарпатгаз» витрати/втрати газу на рівні 48 мільйонів 860 тисяч кубометрів. При цьому, за минулий рік втрати закарпатської газової компанії склали  понад 42 мільйони 298 тисяч кубометрів, що становить більше 14% від усього спожитого газу. Відповідно, оплата об’єму втрат лягає на плечі  споживачів блакитного палива. Це, власне, і викликає обурення населення та громадськості, повідомила Пресслужба Закарпатської обласної ради.

Нагадаємо, В Ужгороді засідала комісія ТЕБ та НС.

Читайте на ГК:Правоохоронці розкрила схему вивезення чоловіків призовного віку за кордон: затримано групу зловмисників (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть наробити чимало лиха: закарпатців попереджають про нову небезпеку
Читайте на ГК:Митнику на Закарпатті, затриманому на одержанні хабаря, обрали запобіжний захід: відомі подробиці справи
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська