1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін змінив посадові оклади в місцевих радах: якими будуть зарплати посадовців держслужбовців (СХЕМА ОКЛАДІВ)

30.07.2021 17:04 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Відповідну постанову днями було ухвалено на засіданні Кабінету міністрів.

Мова про Постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268" від 28 липня 2021 р. № 783.

Згідно з цим документом встановлено нові посадові оклади посадовим особам органів місцевого самоврядування, зокрема, у територіальних громадах.

Власне, даним рішенням Уряд підвищив найнижчі розміри посадових осіб органів місцевого самоврядування (провідному спеціалісту, спеціалісту І категорії, спеціалісту ІІ категорії та спеціалісту) обласного та районного рівнів виходячи з умов оплати праці, встановлених для держслужбовців відповідних категорій і посад.

Втім, значного підвищення посадових окладів не відбудеться. Керівні посади отримають ті ж самі розміри посадових окладів, а підвищення для спеціалістів складає в межах 100-400 гривень.

Водночас цією Постановою скасовано віднесення областей та міст до груп за оплатою праці. Відтак, тепер для сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів (виконавчих органів) рівень окладів залежить від чисельності осіб в територіальній громаді. Найнижчі оклади будуть там, де чисельність громади до 15 тис. осіб, а найвищі – понад 900 тис. осіб.

Також у документом встановлено, що у разі зменшення у зв'язку з прийняттям цієї постанови розміру заробітної плати (без премії) в окремих працівників на час роботи на займаній посаді таким працівникам виплачується різниця між заробітною платою (без премії), визначеною за попередніми умовами оплати праці, та розміром заробітної плати, встановленим за новими умовами оплати праці.

Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано здійснювати виконання цієї постанови виключно у межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів.

Детальніше про оновлені оклади посадовців у територіальних громадах дивіться у фотогалереї ГОЛОСУ КАРПАТ.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, 12 серпня в Україні стане святом: відомо, що відзначатимуть - Президентський указ.

Читайте на ГК:Як спонукати школярів вивчати польську мову: сучасні методи, інтерактивні підходи та поради для репетиторів
Читайте на ГК:Де чоловікам найчастіше роздають повістки: військком дав чітку відповідь
Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська