1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Проголосовано недовіру голові Берегівської РДА Ігореві Вантюху

30.07.2021 14:43 Влада ВАЖЛИВО

Недовіру підлеглому губернатора Закарпаття Анатолія Полоскова, який проживає у Берегові, висловили 29 із 42 районних депутатів.

Недовіру підлеглому  губернатора Закарпаття Анатолія Полоскова, який проживає у Берегові, висловили 29 із 42 районних депутатів.

Сьогодні о 13:00 відбулося чергове пленарне засідання сесії Берегівської районної ради з розглядом одного питання в порядку денному – звіту голови РДА про делеговані радою повноваження.

Голова РДА Ігор Вантюх не прийшов на засідання сесії і не опублікував публічний звіт для громадськості, як це вимагає законодавство.

Рішенням 29 із 42 депутатів (це дві третини загального складу ради) було визнано роботу голови РДА Ігоря Вантюха незадовільною та проголосовано йому недовіру.

Згідно зі статею 9 Закону України Про місцеві адміністрації, внаслідок висловлення недовіри двома третинами від складу ради відбувається припинення повноважень голів місцевих державних адміністрацій..

Тому уже найближчим часом замість Вантюха буде призначено виконуючого обов'язки голови РДА.

Голову Берегівської РДА Ігоря Вантюха пов'язують з оточенням нардепа Владіслава Поляка з "Рідного Закарпаття", яке втратило коаліційну більшість в Закарпатській обласній раді.

У пленарному засіданні взяли участь заступник голови облради Василь Іванчо, нардеп Михайло Лаба та помічник нардепа Миколи Тищенка.

--

З'явилося відео з сесії Берегівської райради з оголошенням результатів про недовіру голові РДА.

Читайте на ГК:25 студентів із Закарпаття отримали дослідницьку стипендію професійної колегії ім. Ілони Зріні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Десятки гранат, РПГ та вибухівка - на Берегівщині виявили масштабний арсенал зброї (ФОТО)
Читайте на ГК:"Друге життя": на Закарпатті "реанімували" сторічний раритет. Відомо, який саме (ФОТО)
загрузка...