1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття із робочим візитом відвідав заступник Міністра культури та інформаційної політики (ФОТО)

27.07.2021 08:41 0 Влада
 

Керівництво Закарпатської облдержадміністрації провело робочу зустріч із заступником Міністра культури та інформаційної політики України Тарасом Шевченком.

В ході розмови за участі заступника очільника області Ігора Шинкарюка та начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Романа Молдавчука були обговорені питання інформаційної діяльності ОДА, співпраця із засобами масової інформації та інші. Про це інформує видання "Трибуна".

Заступник очільника області Ігор Шинкарюк та представник профільного міністерства також порушили питання участі Закарпатської області у національній ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велика реставрація».

Також Тарас Шевченко зустрівся з представниками закарпатських ЗМІ. Журналістів цікавило законодавче врегулювання діяльності медіа в Україні. Заступник міністра зазначив, що національна медіа-система має максимально наблизити українське законодавство до стандартів ЄС, але йдуть дискусії з яких країн Євросоюзу нам брати приклад.

Павло Федака задав питання щодо інформаційної безпеки України та протидії гібридній агресії РФ, торкнувся останнього звернення Президента Росії Володимира Путіна , в якому той озвучив територіальні претензії на українське Закарпаття. Тарас Шевченко зазначив, що Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики здійснює моніторинг та вживає заходи щодо протидії російській дезінформації та пропаганді в Україні.

Нагадаємо, "У машині перебувало двоє дітей та двоє дорослих": оприлюднено фото з місця аварії на ужгородській об’їзній (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті у підозрілого чоловіка виявили небезпечну знахідку: перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська