1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді підтримали програму «Власний дім» на 2021-2025 роки

01.07.2021 13:50 Влада

Програму «Власний дім» на 2021-2025 роки підтримали сьогодні на засіданні сесії Ужгородської міської ради.

Програму «Власний дім» на 2021-2025 роки підтримали сьогодні на засіданні сесії Ужгородської міської ради.

Мета програми – фінансова підтримка мешканців міста у забезпеченні доступним житлом та покращенні наявного житла, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій через надання довгострокових пільгових (під 3% річних) кредитів тим категоріям осіб, які потребують поліпшення умов проживання та мають право на користування такими позиками.

Кредитування здійснюватиметься для будівництва нового житлового будинку у розмірі до 400 тис. гривень терміном до 15 років; для добудови, реконструкції, капітального ремонту житла – до 250 тис. гривень терміном до 10 років; для придбання готового або незавершеного будівництва житла (будинку або квартири) у обсязі до 300 тис. гривень, а також на його подальшу добудову, реконструкцію та капітальний ремонт у сумі 50 тис. гривень терміном до 15 років; для будівництва інженерних мереж (газопостачання, водопостачання, водовідведення, електрозабезпечення, опалення: зокрема встановлення твердопаливного котла, топки тощо) з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами (індивідуально) у сумі до 100 тис. гривень із терміном повернення до 8 (восьми) років.

Ресурсне забезпечення програми «Власний дім» на 2021-2025 роки з державного, обласного та міського бюджетів – 55 млн грн, зокрема 18 млн грн з бюджету Ужгорода, з яких 2,3 млн грн на цей рік, повідомила Ужгородська міськрада.

Нагадаємо, В Ужгороді затвердили логотип та туристичне гасло міста.

Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною затримали українку, яка перебувала у розшуку (ФОТО)
Читайте на ГК:Соціальна оренда житла в Україні: ВР збирається впровадити актуальну новацію
Читайте на ГК:Місто перетворюється на райський куточок: в Ужгороді посадили екзотичні дерева (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська