1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові вирішували, що робити з незаконним видобутком гравію на Тисі (ВІДЕО)

29.06.2021 23:59 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Для обговорення ситуації з господарською діяльністю у міждамбовому просторі транскордонної річки зібрались місцева влада, поліція, підприємці та громадськість.

Для обговорення ситуації з господарською діяльністю у міждамбовому просторі транскордонної річки зібрались місцева влада, поліція, підприємці та громадськість.

Сьогодні, 29 червня, у Виноградівській міській раді під головуванням заступника міського голови Виноградова Василя Тесличка та за участі депутатів міськради, членів виконкому, представників водного господарства, поліції, журналістів та громадськості відбулась підсумкова нарада спеціально створеної комісії по моніторингу здійснення господарської діяльності у міждамбовому просторі на річці Тиса. Серед запрошених були також підприємці Виноградівської громади, котрі займаються розчищенням русла річки та здійснюють видобуток піщано-гравійної суміші.

Комісію було створено розпорядженням міського голови у квітні цього року.

По підсумкам моніторингової роботи були напрацьовані та обговорені спільні рішення, які мають запобігти несанкціонованому видобутку будівельних сумішей у майбутньому і повернути роботи з розчистки Тиси у законне, а головне - безпечне для екосистеми транскордонної річки русло.

Нагадаємо, у кінці квітня цього року активісти виявили, що під виглядом річкового грунту з Тиси продають гравій. Крім того, вже цього місяця активісти натрапили на вантажівку з гравієм без документів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська