1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачівській громаді впровадять збір за паркування: відомо, коли, кому і скільки доведеться сплатити (ДОКУМЕНТ)

25.06.2021 13:22 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому сесійному засіданні Мукачівської міської ради.

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому сесійному засіданні Мукачівської міської ради.

Йдеться про рішення "Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мукачівської міської територіальної громади".

Прийняття даного рішення аргументували забезпеченням досягнення встановлених цілей, чітких та прозорих механізмів справляння та сплати місцевих податків і зборів на території громади та відповідне наповнення бюджету громади.

Згідно з текстом документу ставка збору за місця для паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування з 2022 року становитиме 0,01 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року).

Крім того, при визначенні розміру ставки збору, враховані пропозиції підприємців, що дозволить уникнути соціальної напруги та сприятиме підвищенню рівня довіри до місцевої влади.

Відтак, прийняттям вказаного рішення буде досягнуто балансу інтересів громади і платників податків.

Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року на необмежений термін з можливістю внесення змін до нього та визнання таким, що втратило чинність, у разі змін у чинному законодавстві України та/або за результатами відстеження.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, зміни, податки, дозволи, майно та земля: у Мукачеві депутати зібрались на сесію міськради (НАЖИВО)

Читайте на ГК:“Що ви робите? Це беззаконня”: в мережі оприлюднили резонансне відео мобілізації “по закарпатськи” (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті провели в останню дорогу молодого загиблого воїна (ФОТО)
Читайте на ГК:Побачив службове авто й намагався позбутися доказів: закарпатець привернув увагу поліції (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська