1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Позачергова сесія Виноградівської міської ради незаконна та порушує Регламент, - Нова Громада (ВІДЕО)

16.06.2021 09:51 0 Влада

Таку заяву оприлюднила Нова Громада на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Далі текст допису мовою оригіналу:

Ми, депутатська група «Нова громада», у зв’язку з порушенням Регламенту та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», офіційно заявляємо про відмову в участі в сьогоднішній позачерговій сесії Виноградівської міської ради.

Ми, як Депутати міської ради, отримали не тільки високий вотум довіри від виборців, але і щоденний пакет обов’язків допомагати всім мешканцям громади, контролювати добросовісність чесність посадовців, які керують нашим містом.

На попередній сесії наша депутатська група «Нова громада» озвучила невтішні результати аудиту та перевірок органів освіти громади. Ми зауважили, що порушення трудових прав директорів шкіл та вплутування політики в освіту- неприпустиміТому, ми прийняли рішення створити тимчасову контрольну комісію із числа депутатів, з метою перевірити освітні органи громади та запобігти подальшим порушенням законодавства.

Це рішення щодо комісії було підтримано на попередній сесії ради. Однак , міський голова Степан Бочкай вирішив не підписувати дане рішення та зупинив його дію, оскільки знає нашу принципову позицію проти корупції і знає про можливі наслідки для керманича освіти Свища Ю.Ю.

Через те, сьогодні призначено позачергову сесію ради з єдиною метою: приховати можливі злочини у сфері освіти.

Сесія скликається не раніше 10 днів із одночасним повідомленням про це населення громади. Призначивши позачергову сесію за 8 днів, міський голова порушив Регламент.

Наша депутатська група не збирається брати участь  в незаконних сесіях, єдиною метою яких є намагання ПЕРЕШКОДИТИ нам та всій громаді - перевірити законність у сфері освіти громади.

Такі дії мера будуть оскаржені до суду!

Нагадаємо, раніше Міський голова ветував рішення сесії про створення контрольної комісії з освітніх питань.

Читайте на ГК:«Вони могли бути дорожчими за будинки»: плантацію унікальних рослин вирощує закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:Перехоплює дух від побаченого: мало хто знає про унікальну локацію на Виноградівщині (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Захисник з Виноградівщини востаннє відправляється до рідного дому: мешканців громади просять долучитись до гідної зустрічі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська