1. Новини Закарпаття
  2. >

"Упакувати на Закарпаття": Міський голова Рівного вибачився за свої слова про ромів

10.06.2021 21:23 Влада

Така реакція була викликана численними скаргами мешканців Рівного, в тому числі петицією на сайті міської ради, пояснив Олександр Третяк.

Така реакція була викликана численними скаргами мешканців Рівного, в тому числі петицією на сайті міської ради, пояснив Олександр Третяк.

Міський голова Рівного Олександр Третяк вибачився за свої слова на адресу ромів, коли він пригрозив "упакувати" ромів і вивезти їх на Закарпаття. Про це мер написав у Facebook у четвер, 10 червня. 

"Вчора на питання журналістів щодо протиправної поведінки представників національних меншин у нашому місті відповів досить емоційно, за що хочу попросити вибачення. Така моя реакція викликана численними скаргами мешканців Рівного, в тому числі петицією на сайті міської ради Залучення до адміністративної та кримінальної відповідальності ромського населення та іншими зверненнями", - заявив Третяк. 

При цьому він підкреслив, що в місті дійсно склалася складна ситуація "з протиправними діями різних осіб, що займаються жебрацтвом та іншими протиправними діями, що порушують правила громадського порядку". 

"Тому кожного, хто порушуватиме закон, чекатиме покарання. Незалежно від етнічного походження, адже всі рівні і мають не тільки рівні права, але й рівні обов'язки вести себе по-людськи", - резюмував Третяк.

Нагадаємо, "Всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття": мер Рівного потрапив у скандал через ромів.

Читайте на ГК:Як очистити кеш Telegram без втрати важливих даних: поради фахівців
Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська