1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Проблема об'їзної траси та премій журналістам і діячам культури: голова Берегівської ОТГ зустрівся з медійниками

07.06.2021 18:48 Влада Ексклюзив Голос Карпат

З нагоди Дня журналіста Золтан Бабяк зібрав на розмову “за круглим столом” працівників ЗМІ, що діють на території громади.

З нагоди Дня журналіста Золтан Бабяк зібрав на розмову “за круглим столом” працівників ЗМІ, що діють на території громади.

Мер розповів про ключові соціально-економічні питання, реалізацію яких здійснює керівництво ОТГ. Насамперед, мова йшла про очищення каналу Верке, до якого долучаються партнери з Угорщини, будівництво на річці Боржава ще однієї греблі, оновлення тут шлюзів, називались місця, куди і як вивозитиметься вибраний з міської водної артерії намул.

Торкнулися і проблем будівництва об’їзної дороги навколо Берегова. На жаль, угорська сторона “заморозила” виділення фінансових ресурсів, мотивуючи це тим, що на українському боці нічого не робиться: не підводиться хоча б елетропостачання до об’єкта, не формується інфраструктура тощо.

Говорили також про Мужіївський золоторудник, де нещодавно побували депутати ОТГ, Сформована робоча група, яка має скласти відповідні акти-протоколи огляду підприємства і передати їх в орган самоврядування.

“Цікавлять три моменти,- підкреслив Золтан Бабяк.- Скільки відрахувань надходитиме від роботи золоторудника у скарбницю громади, чи не шкодитиме діяльність підприємства здоров’ю людей і чи долучиться фірма до будівництва центрального водопроводу в селі?”

Не оминули й проблем туристичної галузі – однієї із пріоритетних в ОТГ та й загалом на Закарпатті. Говорили також про низку інших питань, які хвилюють мешканців міста.

Мер поінформував журналістів, яких заходів слід чекати ще нинішнього року. 25 червня планується відкриття міського ярмарку. Існує домовленість про виступ у міському амфітеатрі артистів Національної опери з Будапешта. А у вересні-жовтні цілком можливе проведення традиційного свята “Берег-фест”.

Голова ОТГ відповів і на численні запитання медійників, вислухав їх пропозиції. Зокрема, Михайло Папіш запропонував заснувати берегівські премії для журналістів ім.Юрія Чанаді, художників – ім.Анни Горват, співаків та музикантів – ім. всесвітньовідомої оперної солістки, уродженки с.Гать Гізелли Ціполи, яка нині мешкає на окраїні рідного села. Ініціативу підтримали й інші присутні “за круглим столом” медійники, а мер пообіцяв подумати над пропозицією.

Зібрання завершилось спільною фотографією на згадку про зустріч.

Нагадаємо, У Берегові плекають таланти (ФОТО)

Читайте на ГК:Водяний монстр: чорний змій живе в озері на Берегівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Трагічна втрата сколихнула серця: закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:“Стоїть з кривавою косою і забирає життя”: Берегівщина проведе в останню полеглого захисника (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська