1. Новини Закарпаття
  2. >

Відомо, коли пенсійні виплати будуть проводитись на картки

26.05.2021 16:32 Влада

Перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму відбуватиметься поступово – Шмигаль.

Перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму відбуватиметься поступово – Шмигаль.

Перехід на отримання пенсій у безготівковій формі має відбуватися поступово і бути правом, а не зобов'язанням людей - уряд закріпив це відповідною постановою.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр Денис Шмигаль.

"Ще одне важливе питання соціальної сфери - доставка пенсій. Як я і обіцяв, така доставка має відбуватись максимально комфортно для людей. 

Перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму має відбуватись поступово, реалізовуватись як правило людей, а не зобов'язання. Сьогодні закріпим це у відповідній постанові", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання.

Нагадуємо, раніше повідомлялося, що "Укрпошта", як і раніше, буде доставляти пенсії у ті населені пункти, де з об'єктивних причин не можна перевести на отримання виплат через банківські картки.

Читайте на ГК:Втрати ЗСУ, контрнаступ, виробництво зброї, провокації поляків, переговори з Путіним і закінчення війни: сенсаційні заяви Президента України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Конфлікт між військовими закінчився різаниною: жінка встромила ніж у груди побратиму
Читайте на ГК:Іноземні ЗМІ масово обговорюють гучну заяву Зеленського: скільки українських воїнів насправді загинуло на фронті?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська