1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті чиновниця РДА через суд поновилася на посаді й вимагає компенсації зарплати

19.05.2021 10:49 Влада

Екс-начальниця управління соцзахисту поновилась на посаді в РДА.

Екс-начальниця управління соцзахисту поновилась на посаді в РДА.

Закарпатський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про повернення Марії Спасюк на посаду керівника управління соціального захисту населення РДА. Також райдержадмінстрація повинна виплатити їй грошову компенсацію за вимушені прогули. Загалом йдеться про суму быля 180 тисяч гривень.

У відкритому судовому засіданні Закарпатський окружний адміністративний суд розглянули заяву екс-начальниці УПСЗН до Рахівської державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Як зазначено в рішенні суду, не пізніше, ніж протягом 10 днів від ухвали і підпису від 14 квітня Марія Спасюк повинна бути поновлена на роботі.

Слід нагадати, що причиною звільнення Марії Спасюк стало порушення Присяги держслужбовця, а підставою звільнення було подання комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців. Відповідне розпорядження у лютому 2020 року підписав колишній голова РДА Віктор Медвідь.

Варто відзначити, що представники РДА не надто сумлінно відвідували засідання суду, що теж могло вплинути на хід розгліду.

Нагадаємо, На Закарпатті затримали рецидивістку, яка продавала гранату й патрони до автомата АК (ФОТО)

Читайте на ГК:"Повернення зими": за два тижні до літа у Карпатах випав сніг
Читайте на ГК:На Рахівщині змінять директорів шкіл
Читайте на ГК:На Закарпатті сільрада планує купити позашляховик за понад 1 000 000 гривень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...