1. Новини Закарпаття
  2. >

Рада ухвалила в першому читанні заборону реклами електронних сигарет

27.04.2021 23:08 Влада

Верховна Рада схвалила за основу законопроект №4212 про зміни до статті 22 закону "Про рекламу" щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Верховна Рада схвалила за основу законопроект №4212 про зміни до статті 22 закону

"За" проголосували 284 народні депутати, інформує пресслужба парламенту.

"Автори законопроекту, керуючись пріоритетністю забезпечення збереження здоров'я нації, враховуючи відсутність альтернативних шляхів вирішення проблеми, пропонують заборонити рекламу електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах", - сказано в повідомленні.

Згідно із законопроєктом рекламу таких виробів передбачено замінити соціальною антирекламою.

Зокрема, рекламодавці алкогольних напоїв та тютюнових виробів, е-сигарет, рідин, що використовуються у них, зобов'язані спрямовувати на виробництво та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління, споживання е-сигарет та зловживання алкоголем не менше 5% коштів, витрачених ними на розповсюдження реклами своєї продукції у межах України. Розпорядники цих коштів щоквартально оприлюднюють звіт щодо їх використання.

Читайте на ГК:У ВР мають намір змінити закон про торгівлю харчовими продуктами - законопроект
Читайте на ГК:Моторошна знахідна: у старій скрині знайшли мертвими ніби то зниклих діток (ФОТО)
Читайте на ГК:"Відро на голову, прокладку на рот": Як прості українці захищаються від коронавірусу та чи дієві їх методи, - Главком
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...