1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сьогодні у Виноградові затвердять нові тарифи на воду та норми вивезення побутових відходів (ФОТО)

27.04.2021 09:27 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Крім того, на виконкомі міськради затвердять виконання бюджету за І квартал, розглянуть земельні питання та подальшу долю неефективного обмежувача по вулиці Чкалова.

Крім того, на виконкомі міськради затвердять виконання бюджету за І квартал, розглянуть земельні питання та подальшу долю неефективного обмежувача по вулиці Чкалова.

27 квітня Виноградівська міська рада проведе засідання виконкому. Проєкти рішень опубліковані на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зокрема, затвердять нові тарифи на водовідведення та водопостачання для населення, які діятимуть з 1 травня 2021 року.

Так, на послуги з централізованого водопостачання діятиме новий тариф 14,99 грн./м.куб (проти 12,96 грн./м.куб), на послуги з централізованого водовідведення - 18,78 грн./м.куб (проти 16,35 грн./м.куб).

Встановлять, також, нові норми вивезення твердих побутових відходів. Відтепер одному мешканцю Виноградова дозволяється утворювати до 2,23 м.куб. сміття у рік, торговим точкам на 1 м.кв. торгової площі до 0,66 м.куб., підприємствам побудового обслуговування - до 2,85 м.куб. на 1 робоче місце.

Крім того, на виконкомі затвердять виконання бюджету Виноградівської громади за І квартал 2021 року.

За звітній період у бюджет поступило 54,3 мільйони гривень, замість запланованих 51,1 мільйонів. План перевиконано на 3,2 мільйони гривень.

Видатки у І кварталі складають 95,9 мільйонів гривень. З них 81,7 мільйонів гривень пішло на оплату праці; 296 тисяч гривень витратили на придбання канцтоварів, будівельних матеріалів та миючих засобів; 864 тисячі гривень на продукти харчування; 4,7 мільйонів - на енергоносії.

Також планують розглянути ряд земельних питань. Зокрема, затвердять детальні плани територій для торгових точок та автомийки по вулиці Копанській.

Винесено також вирішення питання покращення роботи обмежувача руху великогабаритного транспорту по вулиці Чкалова, на якому планують замінити конструктивні елементи. У 2019 році неефективна конструкція коштувала місту 238 тисяч гривень без врахування численних ремонтів, після "знесення" її елементів вантажівками.

Нагадаємо, заступником керівника Закарпатської обласної прокуратури призначили прокурора з Виноградова.

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська