1. Новини Закарпаття
  2. >

Принца Філіпа поховали

17.04.2021 20:25 Влада

Герцог Единбурзький був похований у каплиці Святого Георгія Віндзорського замку. Після смерті королеви його перепоховають в іншій каплиці разом з нею.

Герцог Единбурзький був похований у каплиці Святого Георгія Віндзорського замку. Після смерті королеви його перепоховають в іншій каплиці разом з нею.

У Великобританії відбувся похорон чоловіка королеви Єлизавети II принца Філіпа. У суботу, 17 квітня, він був похований в каплиці Святого Георгія Віндзорського замку, резиденції монарха під Лондоном.

Після завершення панахиди, яку проводили духовний глава англікан архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі і настоятель каплиці Девід Коннер, а також перерахування всіх офіційних титулів герцога Единбурзького труну з його тілом разом з мармуровим постаментом на спеціальному ліфті опустили в підземну королівську усипальницю.

Однак це буде лише його тимчасовий притулок: після смерті королеви останки принца будуть перенесені в ту каплицю, де вже спочивають батьки королеви - король Георг VI і королева Єлизавета, її молодша сестра принцеса Маргарет, і де буде похована сама Єлизавета II.

На церемонії були присутні тільки 30 членів королівської сім'ї. А тим часом до Віндзорському замку намагалася прорватися напівгола жінка. Вона встигла вигукнути "врятуйте планету", після чого була затримана.

Читайте на ГК:Українська модель загинула у моторошній ДТП: шокуючі подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:"Багато із побачених істот, будуть новими для науки видами": “свинок "Барбі” виявили у Тихому океані
Читайте на ГК:Таємниця захована під шаром піску: археологи виявили рідкісну знахідку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська