1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Коронавірус в Мукачеві: діти на "дистанційці", надання медичної допомоги призупинили

11.03.2021 17:08 Влада ВАЖЛИВО

В Мукачеві провели позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.

 В Мукачеві провели  позачергове засідання  комісії ТЕБ та НС.

Сьогодні у Мукачівській міській раді під головуванням першого заступника голови комісії, заступника міського голови Барчія Е.В. провели позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням, яке розглядали на комісії — про встановлення додаткових протиепідемічних заходів на території Мукачівської міської територіальної громади.

Рішенням комісії ТЕБ та НС затвердили:

- припинення з 15 березня 2021 року відвідування закладів освіти її здобувачами незалежно від форми власності з організацією дистанційної форми навчання, до прийняття окремого рішення;

- призупинення планових заходів з госпіталізації та надання медичної допомоги в КНП «Мукачівська ЦРЛ» та КНП "ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади";

- заходи щодо дотриманням обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями) для „червоного” рівня епідемічної небезпеки.

У зв’язку із значним загостренням епідемічної ситуації на території Мукачівської міської територіальної громади, просимо всіх дотримуватись карантинних та протиепідемічних правил! Бережіть себе та своїх близьких, повідомив Відділ з питань надзвичайних ситуацій,мобілізаційної та оборонної роботи.

Нагадаємо, в Угорщині новий добовий рекорд із заражень COVID-19.

Читайте на ГК:Осиротіли син та дочка: в останню земну путь провели Героя з Мукачева (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Біль і смуток поселився в серцях: Закарпаття попрощалося з полеглим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги автомобілістів: у Мукачеві ускладнений проїзд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська