1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За що голосуватимуть депутати обласної ради на 2 засіданні (ФОТО)

25.02.2021 12:00 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

В Ужгороді розпочалось перше пленарне засідання другої сесії обласної ради.

Перед початком сесії письмово зареєструвались 37 депутатів, проте електронну реєстрацію пройшли лише 34. 

Так, якщо кворум таки буде, то у ході сесійного засідання буде розглянуто ряд важливих питань, а також внесено зміни до існуючих програм. Йтиметься про наглядові ради та про Тимчасову контрольну комісію з вивчення питань обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення області. Важливим буде і реалізація Програмипідвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-угорському та українсько-румунському державних кордонах та  Програми надання шефської допомоги військовим частинам, які розташовані на території області.  

Обговорять у сесійній залі й низку проєктів рішень про внесення змін та доповнень до діючих регіональних програм. Зокрема, до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021 – 2024 роки, до Програми поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона, на 2020-2022 роки, до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021 – 2023 роки, до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Закарпатської області на 2020 – 2022 роки», до Програми фінансового забезпечення проєктів міжнародної технічної допомоги Закарпатської області на 2021-2023 роки, до Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки та ін.

Голосуватимуть депутати і за  Звернення Закарпатської обласної ради щодо затвердження порядку перерахунку пенсій військовослужбовцям, а також про необхідність відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття.

Нагадаємо, під стінами Закарпатської ОДА зібрався натовп людей: відома причина (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська