1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський встановив терміни призову в ЗСУ

24.02.2021 22:49 Влада

Призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня - червня і протягом жовтня - грудня 2021 року.

Призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня - червня і протягом жовтня - грудня 2021 року.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про строки проведення чергових призовів на строкову військову службу в 2021 році. Призовники не служитимуть на Донбасі, повідомляє прес-служба глави держави в середу, 24 лютого. 

Так, згідно з відповідним указом №71 / 2021, у цьому році звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили певні строки строкової військової служби, планується провести у квітні - липні і в жовтні - грудні. 

"У січні 2022 року будуть звільнені військові, які були призвані в липні 2020 року (у зв'язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19)", - йдеться в документі. 

Згідно з указом, "призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня - червня і протягом жовтня - грудня 2021 року". Призовні комісії почнуть працювати 1 квітня та 1 жовтня 2021 року відповідно. Підготовчі заходи до проведення призову будуть розпочаті 1 березня і 1 вересня 2021 року.

 "Проведення призову на строкову військову службу в Збройні сили України забезпечує співвідношення частки військовослужбовців-строковиків до частки військовослужбовців за контрактом 15:85%. Таким чином, частка строковиків у загальній чисельності війська з кожним роком буде продовжувати зменшуватися", - йдеться в повідомленні. 

У прес-службі президента нагадують, що призвані в Збройні сили України та інші військові формування строковики не залучаються до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об'єднаних сил.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 3 лютого: який "сюрприз" чекає на знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Новий спосіб: у Міноборони пояснили, як вручатимуть повістки чоловікам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська