1. Новини Закарпаття
  2. >

Перекриття дороги: в Закарпатській облраді вбачають у протестах політичну складову

05.02.2021 14:51 Влада ВАЖЛИВО

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зробив заяву щодо перекриття дороги Київ-Чоп протестувлаьниками. Люди вкотре вимагають від влади зниження тарифів.

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зробив заяву щодо перекриття дороги Київ-Чоп протестувлаьниками. Люди вкотре вимагають від влади зниження тарифів.

Олексій Петров у своїй заяві наголосив, що досі йшов на зустріч протестувальника і робив все можливе, що позиція людей була почута. Проте зараз голова обласної ради вбачає у протестах політичну складову. 

"Сьогоднішнє перекриття дороги у Мукачеві переконало мене, що для окремих осіб питання тарифів та інших соціально-економічних вимог – це не основне. Власне, як другорядним для них є ті незручності, які вони створюють своїм співгромадянам. І той факт, що прізвище "Петров" вони згадують частіше, аніж слово "тарифи" говорить про чітку політичну вмотивованість їхніх дій.

Коли зі мною по-чесному – я по-чесному відповідаю. Коли на мене чинять тиск, відкрито ображають і порушують закони, аби вгодити своїм політичним замовникам – позитивної відповіді від мене не очікуйте.

Я й надалі готовий до конструктивної розмови, однак мови ультиматуму сприймати не буду", - наголосив голова обласної ради.

Нагадаємо, через протест на трасі в Закарпатті утворився багатокілометровий затор (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Зносить дорогу: оприлюднено відео шаленої течії гірської водойми на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці вирішують цьогоріч економити, не залежно від аварійних відключень
Читайте на ГК:Субота без електроенергії: стало відомо, які черги діятиму на Закарпатті 10 грудня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська