1. Новини Закарпаття
  2. >

У Раді готують створення нового силового органу

28.01.2021 10:34 Влада

Бюро економічної безпеки має замінити податкову міліцію і стане єдиним органом, який розслідуватиме економічні злочини.

Бюро економічної безпеки має замінити податкову міліцію і стане єдиним органом, який розслідуватиме економічні злочини.

В Україні незабаром може з'явитися Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це розповів нардеп зі Слуги народу, голова правоохоронного комітету Ради Денис Монастирський в інтерв'ю РБК-Україна, яке було опубліковано в четвер, 28 січня. При цьому Монастирський зазначив, що бачить загрозу правового вакууму у сфері фінансових розслідувань.

 "Безумовно, буде певне вікно чи пустка, бо ж навіть якщо буде створено БЕБ, то буде потрібен час, щоб наростити потужності і перекрити хоча б основні напрямки розслідувань", - вважає Монастирський. У той же час голова профільного фінансового комітету Ради Данило Гетманцев (Слуга народу) відкидає побоювання, що виникне тимчасовий вакуум і стнеться "провисання" справ через створення нового органу і ліквідацію старого.

 "Цього часу достатньо, якщо є бажання і воля, щоб створити новий орган і ліквідувати податкову міліцію", - сказав він РБК-Україна. 

Відзначається, що на цей момент парламент впритул наблизився до створення Бюро економічної безпеки. Це відомство має замінити "морально застарілу" податкову міліцію. Фактично БЕБ стане єдиним правоохоронним органом з розслідування економічних злочинів в країні.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про «народовладдя через референдум»

Читайте на ГК:«Лідер громадської думки»: кіберфахівці викрили ексадвоката, який пропагував за рф
Читайте на ГК:Збирав розвіддані про місця базування українських захисників: СБУ затримала інформатора спецслужб рф (ФОТО)
Читайте на ГК:Побутове питання вирішилося вбивством: жінка взяла палицю й забила співмешканця
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська