1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Три політсили ініціюють проведення погоджувальної ради сесії Мукачівської райради

25.01.2021 12:00 Влада ВАЖЛИВО

У четвер, 28 січня 2021 року запланована сесія Мукачівської районної ради.

У четвер, 28 січня 2021 року запланована сесія Мукачівської районної ради.

Задля того, щоб напрацювати та узгодити порядок денний та провести консультації, фракції Команди Андрія Балоги, ОПЗЖ та За майбутнє ініціюють проведення погоджувальної ради у середу, 27 січня 2021 року о 12 годині у приміщенні Мукачівської районної ради (Малий зал). Про це повідомляє "Перший".

Мета якої — чітко сформувати порядок денний сесії, щоб вирішити усі ті нагальні питання, які стоять перед радою, а саме — передача майна громадам, щоб розблокувати процес виплати заробітних плат бюджетній сфері та утримання будівель.

Депутати партій-ініціаторів погоджувальної ради запрошують представників фракцій Слуга Народу, Рідне Закарпаття та Батьківщину до конструктивної співпраці, покликаної на розв’язання нагальних питань.

Нагадаємо, у Мукачеві засідає виконком: платні послуги в ЦРЛ, правочини щодо майна, надання дозволів, харчування дітей, втрата статусу, конкурс для перевізників та внесення змін (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Білаком (ФОТО)
Читайте на ГК:"Допомагають навіть наймолодші": закарпатці подарували прикордонникам освячені обереги (ФОТО)
Читайте на ГК:Волонтерський хаб «Венеція» відвідав голова військово-цивільної адміністрації Мукачівського району Едгар Токар (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська