1. Новини Закарпаття
  2. >

У двобої Байдена і Трампа все вирішить жінка. Так сказали астрологині

09.11.2020 12:35 Влада ВАЖЛИВО

Отже, на президентських виборах в США перемогу святкують досвідчений американський політик Джо Байден та його віце-президент смаглявка Камала Гарріс.

Отже, на президентських виборах в США перемогу святкують досвідчений  американський	 політик Джо Байден та його віце-президент смаглявка Камала Гарріс.

Принаймні привітання їм уже шлють керівники найбільших країн світу. Діючий президент Дональд Трамп, який теж оголосив себе переможцем, подібних поздоровлень не отримує, а тамтешні ЗМІ говорять не лише про втрату посади, але й перспективу розлучення з Меланкою Трамп. Після того, як розв’язка стала очевидною, особливо цікаво почитати, які прогнози щодо американських виборів давали відомі й менш відомі астрологи й провидці.

Першим спадає на згадку найбільш відомий передбачувач Павло Глоба, який останніми роками робив вражаючі промахи. Вони настільки часті, що, виходячи з його прогнозів, варто очікувати в житті якраз протилежного результату. Його пророцтво з американськими виборами не є винятком. Дональд Трамп виграє вибори, казав Глоба на початку року, якщо демократи висунуть проти нього давно відомого політика. Але якщо це буде молодий малознаний суперник, то діючий президент може втратити посаду. Американські демократи, мабуть, не читали рекомендацій московського астролога і віддали перевагу зовсім не молодому претендентові - Байдену.

Одеський учень і послідовник Глоби Влад Росс, який раніше давав досить влучні прогнози, цього року був солідарним з Павлом Глобою:

Будь- який демократ,крім Байдена, каже Влад Росс, спокійно переможе Трампа. Якщо ж в гонці залишиться Байден, то останній програє. Але й одеського астролога чомусь не читали американські демократи.

Перемогу на виборах і серйозні випробування опісля обіцяв для Трампа знову таки російський астролог Вівасван: «Є позитивні тенденції, які вказують, що Трамп може виграти майбутні вибори - це тіньова планета Кету, яка заходить в будинок ворогів. Дане поєднання показує, що всі вороги можуть бути переможені і сили і потенціал для цього є. Дональд Трамп має всі можливості для перемоги у виборах і при цьому як тільки він переможе, його тут же почнуть скидати силовими і революційними способами. Для нас же з вами головне, щоб чинний президент зберіг здоров'я і щоб все було добре», каже російський астролог, не приховуючи симпатій.

Тим часом досить цікаві передбачення робили астрологи-жінки. Зокрема астропсихолог ВалентинаВіттрок, прогнозуючи результат для ДжоБайдена, радила звернути увагу на гороскоп його віце-президента КамалиГарріс. Їх тандем куди більш вдалий, ніж у Трампа і Майкла Пенса, казала провидиця, і у них є набагато більше шансів на перемогу саме за рахунок хорошого гороскопу пані Камали. До того ж, якщо Байден піде - наприклад, за станом здоров'я, що не дивно для людини в його віці - саме вона займе президентське крісло. Тому на молоду, енергійну і, що важливо в нинішній Америці, темношкіру Гарріс, яку в велику політику привела Ненсі Буш (саме вона її рекомендувала), роблять дуже великі ставки.

Небезпечним противником її сприйняли і в команді Трампа, який висловився проти неї, не добираючи слів:

"КамалаГарріс - неймовірно мерзотна людина. Найгрубіша, найжахливіша і найліберальніша з усіху Сенаті США. Я не можуповірити, що Джо Байден обравїї як партнера у передвиборчих перегонах!".

8 місяців тому свій прогноз щодо виборів у США зробила білоруська астропровидиця Тетяна Калініна. Вона досить ретельно, посилаючись на розташування Юпітерів, Марсів та інших знаків пояснила, чому виграє не Трамп і тим більше не Сандерс (він згодом зніме свою кандидатуру), а Джо Байден.

«Попри те, що ми всі вболіваємо за Трампа» - додала з усмішкою вона. При цьому вона теж зауважила роль успішного гороскопа для КамалиГарріс.

До речі цікавий прогноз Тетяна Калініна зробила у 2016 році щодо нинішнього президента.

«Якщо вже мені вдалося вірно визначити результат виборів президента США, я вирішила детальніше розглянути гороскоп Дональда Трампа і з'ясувати, яким буде його президентство. У Дональда Трампа з 11 листопада 2016 року розпочинається період Юпітера, який дасть йому збільшення доходів, роботу на посаді президента США, також - несподівані зміни, суперечки і політичну боротьбу. ЗагаломТрамп буде незвичайним президентом, який не боятиметься різко виділятися на тлі своїх попередників. Він буде влаштовувати скандали і конфлікти, щоб привернути увагу до своєї персони через негативні переживання і ексцентричні витівки. Перші роки - до грудня 2018 року - він буде успішний на своєму посту, але цей час потребуватиме додаткових зусиль для вирішення конфліктів і протиріч. У наступні 2,5 року відносини в родині можуть зіпсуватися, швидше за все він розлучиться з дружиною.

Президентство не буде для нього рівним.Особливо непередбачуваним може стати час з лютого по жовтень 2019 року - несподівані повороти в політичній кар'єрі йому забезпечені. І вони матимуть негативного характер. Вплив цього періоду буде тривати до 2021 року».

Ось так якось.

Василь Горват

Нагадаємо, заяви Байдена і Трампа: що відомо про кінець виборів у США

Читайте на ГК:Модель Катаріна Мазепа показала "пікантне" фото у відвертому купальнику (ФОТО)
Читайте на ГК:Блогер на тиждень сів на кавунову дієту та показав, чим усе закінчилося (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Американка прокинулася майже через годину після смерті

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...