1. Новини Закарпаття
  2. >

Заяви Байдена і Трампа: що відомо про кінець виборів у США

08.11.2020 10:06 Влада ВАЖЛИВО

Байден виступив зі зверненням до американської нації, а Дональд Трамп відмовився визнавати поразку.

Байден виступив зі зверненням до американської нації, а Дональд Трамп відмовився визнавати поразку.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден і кандидат у віце-президенти Камілла Харріс звернулися до нації. При цьому Байден оголосив себе переможцем на виборах глави держави, які відбулися 3 листопада. Політик пообіцяв стати "президентом, який буде не роз'єднувати, а об'єднувати". Про це в суботу, 7 листопада, передає CNN.

"Всі, хто голосував за президента Трампа, я розумію ваше розчарування сьогодні ввечері. Я сам кілька разів програвав. Але зараз давайте дамо один одному шанс. Час відкласти в бік жорстку риторику, знизити градус, побачити один одного знову, прислухатися один до одного", - сказав Байден. ЗА ТЕМОЮТрамп випустив офіційну заяву00:23 За словами Байдена, він планує зосередити свої зусилля на боротьбі з COVID-19, зростанні добробуту громадян, а також захисті клімату і протистоянні расизму. Демократ також повідомив, що 9 листопада збере групу експертів, яка почне розробку плану з боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп випустив офіційну заяву, в якій говориться, що він не визнає перемоги на виборах демократа Джо Байдена і "не заспокоїться, поки американці не отримають чесного підрахунку голосів, якого вони заслуговують". Відповідну заяву в суботу, 7 листопада, було розміщено штабом Трампа через 25 хвилин після того, як CNN і NBC, а потім і інші ЗМІ, в тому числі республіканський Fox News віддали Байдену перемогу в Пенсільванії і на виборах в цілому.

За словами Трампа, під час виборчої кампанії були зафіксовані масові фальсифікації. Він підкреслив, що починаючи з понеділка його команда планує почати судові процеси, щоб забезпечити виявлення законного переможця. "Ми всі знаємо, чому Джо Байден поспішає видати себе за переможця і чому його медіа-союзники так намагаються допомогти йому: вони не хочуть, щоб правда була розкрита. Простий факт полягає в тому, що ці вибори ще далекі до завершення", - сказано в заяві Трампа.

загрузка...