1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Майже півтори сотні кандидатів: Списки всіх, хто йде на вибори у Вилоцькій ОТГ

18.10.2020 21:31 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На 26 місць у раді Вилоцької об’єднаної територіальної громади претендують 145 кандидатів у депутати.

На 26 місць у раді Вилоцької об’єднаної територіальної громади претендують 145 кандидатів у депутати.

До складу Вилоцької селищної об’єднаної територіальної громади входять наступні населені пункти: Вербове, Вербовець, Вилок, Карачин, Матійово, Нове Село, Перехрестя, Пушкіно, Руська Долина, Чорний Потік, Шаланки. 3агальна площа громади становить 139.0 км.2, а чисельність населення - 14 836.

На цих виборах на 26 депутатських крісел ради Вилоцької ОТГ зареєстровано 145 кандидатів від 7 політичних партій. Тобто, на кожне місце претендують одразу 5 людей.

 

Демократична партія угорців України

1 Фовріш Йосип Йосипович - 20.07.1977, с.Дівичне

2 Берегі Жолт Зигмондович - 18.12.1982, с.Чорний Потік

3 Зелик Іван Іванович - 21.09.1981, м.Виноградів

4 Молнар Мелінда Гейзівна - 12.04.1978, м.Виноградів

5 Максимович Еріка Іванівна - 17.09.1981, с.Нове Село

6 Товт Жолт Васильович - 27.08.1979, с.Матієво

7 Сімку Василь Васильович - 02.03.1981, с.Шаланки

8 Бордаш Вікторія Омелянівна - 12.01.1982, с.Чорний Потік

9 Орос Єва Іванівна - 23.12.1988, с.Чорний Потік

10 Котоно Людвиг Людвигович - 02.09.1987, с.Перехрестя

11 Іляшко Ольга Іванівна - 09.09.1982, с.Підвиноградів

12 Жидик Ірина Павлівна - 25.11.1990, м.Мукачево

13 Кудрон Еріка Іванівна - 24.09.1974, м.Виноградів

14 Микита Степан Федорович - 28.03.1980, с.Вербовець

15 Колонич Чобо Васильович - 15.11.1982, с.Шаланки

16 Шаркаді Василь Васильович  - 30.04.1967, с.Шаланки

17 Зелик Юлія Олександрівна - 25.02.1951, с.Нове Село

18 Феньвеші Руслана Михайлівна - 26.01.1984, с.Олешник

19 Гомокі Чобо Адальбертович - 18.09.1982, с. Чорний Потік

"КМКС" Партія угорців України

1 Сейкель Августін Августовия - 22.01.1981, с.Вербовець

2 Шіпош Адальберт Адальбертович - 25.12.1961, с.Шаланки

3 Чурі Олександр Лудвикович - 17.11.1951, с.Вилок

4 Фегир Анжела Петрівна - 23.05.1982, с.Матієво

5 Гал-Гединська Лілла Степанівна - 22.03.1989, с.Чорний Потік

6 Кордош Альберт Гедеонович - 31.01.1988, с.Перехрестя

7 Сасем Гергель Михайлович - 11.11.1990, с.Чорний Потік

8 Болдог Федір Федорович - 17.09.1956 с.Нове село

9 Балог Андреана Олександрівна - 15.08.1978, м.Виноградів

10 Демко Ремма Федорівна - 08.01.1966, с.Підвиноградів

11 Горонді Альберт Альбертович - 27.03.1973, с.Карачин

12 Максимович Отто Адальбертович - 23.09.1974, с.Матієво

13 Кут Михайло Васильович - 20.02.1977, с.Підвиноградів

14 Шандор Олена Йосипівна - 25.10.1971, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг

15 Кейс Тінде Юрійівна - 24.12.1975, с.Шаланки

16 Пінтє Василь Васильович - 16.04.1959, с.Нове Село

17 Пелешкей Левенте Аттилович - 29.05.1974, Угорщина, м.Будапешт

18 Шаркаді Оніта Адальбертівна - 01.04.1981, с.Шаланки

19 Федак-Молнар Вікторія Михайлівна - 19.03.1991, смт.Вилок

20 Береги Лівія Яношівна - 12.07.1977, м.Виноградів

21 Пінцейш Василь Олександрович - 08.04.1961, с.Варі

22 Колонич Наталія Іванівна - 09.06.1984, с.Пушкіново

23 Турзай Єлизавета Олександрівна - 09.08.1979, м.Виноградів

24 Кіш Андрій Адальбертович - 05.04.1972, с.Шаланки

25 Міговк Ріхард Юрійович - 22.12.1987, с.Нове Село

 

ПП "За майбутнє"

1 Леньо Іван Іванович - 12.09.1965, с.Шаланки

2 Кут Ганна Василівна - 08.09.1967, Тячівський р-н., с.Новоселиця

3 Ковач Ніна Григорівна - 25.08.1959, с.Чепа

4 Пилипчинець Тетяна Володимирівна - 02.01.1974, с.Пушкіново

5 Шепа Юрій Юрійович - 27.12.1995, с.Великі Ком’яти

6 Гоздик Василь Степанович - 21.05.1963, смт.Вилок

7 Гудан Еріка Павлівна - 30.03.1964, с.Шаланки

8 Денч-Шльц Катерина Андріївна - 22.01.1988, с.Шаланки

9 Надимов Віктор Єгорович - 01.06.1978, с.Шаланки

10 Петренко Роман Васильович - 29.05.1984, Черкаська обл., м.Звенигородка

11 Сакалош Михайло Михайлович - 15.10.1955, с.Велика Копаня

12 Попович Адальберт Адальбертович - 24.11.1956, с.Шаланки

13 Бобіта Василь Васильович - 10.10.1977, с.Нове Село

14 Міндак Світлана Юріївна - 16.04.1983, Міжгірський р-н., с.Колочава

15 Сіладі Світлана Василівна - 01.01.1985, Хустський р-н., с.Вишково

16 Гаркуша Микола Іванович - 25.05.1959, Дніпропетровська обл., Царичанський р-н., с.Прядивка

 

ПП "Команда Андрія Балоги"

1 Стесович Мирослав Васильович - 15.09.1988, м.Свалява

2 Роман Гойнолка Василівна - 11.05.1974, с.Нове Село

3 Глінко Михайло Михайлович - 01.02.1985, с.Олешник

4 Чопей Віра Михайлівна - 23.04.1963, с.Тросник

5 Дацьо Іван Іванович - 24.08.1967, Міжгірський р-н., с.Колочава

6 Надь Тимея Андріївна 0 05.05.1978, с.Чорний Потік

7 Крьока Ігор Васильович - 26.07.1980, с.Пушкіне

8 Шетеля Тарас Васильович - 01.02.1992, с.Вилок

9 Касяненко Юлія Андріївна - 23.04.1990, РФ м.Вологда

10 Вегеш Людмила Василівна - 06.02.1978, с.Олешник

11 Колька Володимир Володимирович - 22.07.1993, с.Руська Долина

12 Кіш Елемир Елемирович - 05.08.1967, с.Шаланки

13 Стесович Іванна Василівна - 25.06.1990, с.Пушкіно

14 Фабіян Степан Тіборович - 24.07.1967, с.Шаланки

15 Кісельова Алла Іванівна - 26.04.1981, с.Олешник

16 Горонді  Василь Іванович - 06.05.1952, с.Карачин

17 Кобрин  Маріанна Михайлівна - 23.03.1986, м.Виноградів

18 Дюрдь Марина Михайлівна - 09.04.1994, с.Фанчиково

19 Зеленяк Віктор Іванович - 25.11.1975, с.Тросник

20 Железняк Надія Михайлівна - 20.10.1989, с.Пушкіново

21 Зелді Олена Олександрівна - 18.09.1982, с.Відковичі

 

ПП "ОПЗЖ"

1 Лендел Юрій Васильович - 06.05.1992, м.Виноградів

2 Чурі Йосип Йосипович - 25.07.1974, с.Вилок

3 Мештер Михайло Михайлович - 08.04.1954, с.Вилок

4 Бора  Діана Василівна - 27.06.1997, с.Підвиноградів

5 Цимбота Діанна Йосипівна - 08.07.1990, с.Вилок

6 Ференц Арсеній Ярославович - 07.10.1967, м.Виноградів

7 Кадош  Світлана Йожефівна - 01.10.1963, РФ м.Саратів

8 Вегеш Василь Васильович - 16.03.1978, с.Пушкіно

9 Шаркаді Федів Федорович - 14.04.1967, с.Шаланки

10 Любка Еріка Євгенівна - 08.11.1967, с.Підвиноградів

11 Богдан Михайло Михайлович - 04.09.1990, с.Підвиноградів

12 Гудак Володимир Янович - 09.06.1960, РФ Новгородська обл., Вальдайський р-н., с.Єдрово

13 Бартіш Любомира Богданівна - 15.10.1956, Лвівська обл., м.Турка

14 Яношік Михайло Михайлович - 10.01.1973, с.Вилок

15 Шаркезій Марія Зігмондівна - 06.03.1959, с.Нове Село

16 Богдан Ярина Михайлівна - 15.05.1988, с.Дротинці

 

ПП "Рідне Закарпаття"

1 Болаж Юлій Йосипович - 20.02.1971, с.Вилок

2 Албок Кристина Михайлівна - 06.03.1987, м.Будапешт

3 Бордаш Тіводор Тіводорович - 14.09.1973, с.Матієво

4 Коптяєва-Ратковська Андрея Степанівна - 09.10.1971, м.Виноградів

5 Агій Василь Омелянович - 21.03.1970, с.Шаланки

6 Сідей Ярослав Васильович - 19.08.1980, с.Руська Долина

7 Балаж Ярослава Василівна - 24.05.1989, с.Пушкіно

8 Попович Тіводор Тіводорович - 23.07.1984, с.Шаланки

9 Ворю Еріка Йосипівна - 17.10.1977, с.Матієво

10 Шереш Степан Степанович - 26.02.1993, с.Нове Село

11 Бабич Катерина Гаврилівна - 28.06.1995, смт.Вилок

12 Високої Наталія Йосипівна - 24.02.1974, м.Виноградів

13 Полоташ Віктор Йосипович - 04.04.1978, с.Вилок  

14 Брилинський Артур Юрійович - 18.02.1991, с.Шаланки

15 Комаромі  Марія Михайлівна - 09.03.1958, с.Дротинці

16 Сорочинський Василь Вікторович - 08.08.1987, Вінницька обл., Ямпольський р-н., с.Репляшинці

17 Якоб Ервін Йосипович - 08.05.1986, с.Чорний Потік

18 Роман Михайло Миколайович - 02.01.1971, с.Підвиноградів

19 Сигеті Оніков Василівна - 09.12.1985, с.Шаланки

20 Кут  Ганна Федорівна - 11.01.1962, м.Виноградів

21 Гаджега Степан Іванович - 01.04.1972, с.Шаланки

22 Буркало Василь Павлович - 24.07.1976, Міжгірський р-н., смт.Колочава

23 Савко Сільвія Іванівна - 25.01.1961, с.Чорний Потік

24 Сіладі  Яна Іванівна - 04.02.1986, с.Нове Село

25 Гейдер Людвик Людвикович - 08.10.1978, с.Оросієво

26 Юрик  Олександр Васильович - 02.02.1978, с.Пушкіне

 

ПП "Слуга народу"

1 Альохін Віктор Вікторович - 09.10.1970, с.Шаланки

2 Майор Теодор Тіводорович - 11.10.1966, с.Шаланки

3 Ковач Людмила Іванівна - 21.12.1978, с.Пушкіно

4 Чопей Олена Андріївна - 23.04.1989, с.Матієво

5 Контрош Катерина Іштванівна - 05.12.1968, с.Оросієво

6 Чегіль Михайло Михайлович - 23.01.1963, с.Шаланки

7 Комаромі Степан Тигомирович - 24.11.1968, с.Вербовець

8 Тягур Георгіна Томівна - 25.02.1970, м.Виноградів

9 Варга Ліонелла Євгенівна - 28.02.1975, с.Шаланки

10 Черничко Єлизавета Вікентіївна - 12.11.1962, с.Матієво

11 Ковачик Юрій Юрійович - 28.08.1963, с.Нове Село

12 Романець Андрій Андрійович - 30.09.1980, с.Нове Село

13 Фабіан Олександр Олександрович - 19.08.1961, с.Вербовець

14 Альохіна Єва Адальбертівна - 20.03.1976, м.Виноградів

15 Шурін Марія Борисівна - 05.04.1979, Тернопільська обл., Гусятинський р-н., м.Копичинці

16 Шіпош Олександр Йосипович - 28.11.1979, с.Шаланки

17 Вітиз Юлій Адальбертович - 16.01.1980, смт.Вилок

18 Данко Олексій Олексійович - 14.06.1985, с.Шаланки

19 Майор Тімео Гейзівна - 27.09.1990, с.Шаланки

20 Ковач Ірина Іванівна - 15.12.1988, м.Берегово

21 Сухан Іван Михайлович - 30.01.1968, м.Берегово

22 Богдан Віта Володимирівна - 10.04.1982, с.Підвиноградів

Нагадаємо, що 26 місць у раді Королівської територіальної громади зареєстровано 175 кандидатів у депутати. На стільки ж місць ради Іршавської ОТГ претендують одразу 293 кандидати у депутати.

Читайте на ГК:Кандидат у депутати до Виноградівської міської ради ОТГ опублікував свою програму для виборців
Читайте на ГК:Кандидати у депутати: Хто йде на вибори у Пийтерфолвівській громаді (СПИСКИ)
Читайте на ГК:Відновити Виноградівський район з центром у Виноградові
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...