1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

По 11 кандидатів на кожне депутатське крісло: Список всіх, хто йде на вибори у Іршавській ОТГ

16.10.2020 21:40 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо кандидатів у депутати ради Іршавської міської територіальної громади.

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо кандидатів у депутати ради Іршавської міської територіальної громади.

Іршавська міська об’єднана територіальна громада була створена 30 квітня 2017 року. Наразі в її склад входять такі населені пункти: Чорний Потік, Осій, Ільниця, 3агаття, Дубрівка, Брід, Лоза та Іршава. 

На цих виборах на посаду голови громади претендують одразу дев'ять кандилатів:

Дикий Микола - самовисуванець

2. Васько Ярослав - ‘‘Наш край’’

3. Сухан Ярослав - ‘‘3а майбутнє’’

4. Бабинець Юрій - ‘‘Батьківщина’’

5. Віктор Симканинець - ‘‘Команда Андрія Балоги’’

6. Чедрик Ольга - ‘‘Об'єднання Самопоміч’’

7. Трикур Євген - ‘‘Слуга народу’’

8. Бобик Степан - самовисуванець

9. Товстий Віктор - ‘‘Патріот’’

Водночас, на 26 місць у раді Іршавської ОТГ зареєстровано 293 кандидати у депутати від 13 політичних партій. Тобто, на одне депутатське крісло претендують одразу 11 людей.

 

ПП Всеукраїнське об'єднання ‘‘Батьківщина’’

1 Сухан Станіслав Васильович - 21.09.1965, с.Колодне

2 Молнар Олександра Олександрівна - 08.12.1959, м.Львів

3 Веждел Андрій Андрійович - 25.08.1985, с.Брід

4 Баник Едуард Михайлович - 15.03.1993, с.Собатин

5 Делеган Наталія Іванівна - 22.01.1988, с.Загаття

6 Худа Василь Андрійович - 08.12.1982, с.Великий Раковець

7 Селянчик Матвій Васильович - 01.05.1962, м.Берегове

8 Ломага Людмила Іванівна - 27.01.1980, м.Іршава

9 Павлище Юрій Васильович - 08.08.1984, с.Ільниця

10 Пензеник Марія Михайлівна - 07.02.1960, с.Онок, Виноградівський р-н

11 Станинець Віталій Михайлович - 25.12.1986, с.Арданово

12 Семедій Оксана Федорівна - 24.12.1961, с.Кам’янське

13 Марковцій Мирослава Василівна - 25.09.1980, с.Ільниця

14 Цогла Володимир Михайлович - 15.01.1957, с.Колодне

15 Байрацький Володимир Володимирович - 29.09.1997, с.Осій

16 Бабинець Юрій Іванович - 10.09.1971, с.Брід

17 Горзов Ольга Михайлівна - 30.08.1963, с.Дубрівка

18 Вовканич Іван Васильович - 01.07.1977, м.Іршава

19 Лендел Юрій Юрійович - 05.09.1960, с.Чорний Потік

20 Петровці Тетяна Федорівна - 22.08.1957, с.Погорільці

21 Боднар Василь Васильович - 02.09.1976, с.Собатин

22 Мейсарош Василь Васильович - 10.09.1978, с.Білки

23 Бандурович Мар’яна Василівна - 24.09.1981, с.Ільниця

24 Блищак Володимир Васильович - 17.04.1977, с.Гребля

25 Бабинець Діана Михайлівна - 15.03.1987, с.Дешковиця

26 Савко Василь Васильович - 03.09.1966, с.Ільниця



ПП Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка ‘‘Справедливість’’

1 Матіко Іван Іванович - 22.03.1967, с.Осій

2 Жидик Федір Іванович - 21.03.1957, с.Ільниця

3 Звонар Василь Федорович - 11.12.1957, с.Осій

4 Томаш Ганна Петрівна - 11.04.1985, с.Ільниця

5 Іванчо Надія Іванівна - 25.07.1992, с.Осій

6 Черничко Валерій Петрович - 22.04.1971, с.Ільниця

7 Бойко Михайло Михайлович - 08.05.1957, с.Осій

8 Пацкан Валерій Імрович - 27.06.1964, з/с Любимівський Целіноградської обл.. Казахстан

9 Матіко Тетяна Василівна - 31.10.1990, с.Осій

10 Куштан Ольга Іванівна - 02.07.1954, с.Заріччя

11 Шестак Петро Петрович - 17.04.1978, с.Ільниця

12 Мелень Іван Іванович - 30.06.1985, смт.Ланчин Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

13 Копин Василь Андрійович  - 28.12.1974, с.Брід

14 Коваль Віра Іванівна - 30.07.1978, с.Загаття

15 Бідзіля Ганна Василівна - 12.04.1974, с.Климовиця

16 Пинзеник Олександр Іванович - 26.02.1976, с.Брід

17 Білак Іван Михайлович - 31.10.1992, с.Дубрівка

18 Матіко Іван Іванович - 02.01.1982, с.Осій

19 Демчик Мар’яна Михайлівна - 04.05.1984, с.Крайня Мартинка

20 Попович Ганна Михайлівна - 10.10.1981, с.Білки



ПП ‘‘ЄС’’

1 Демчик Іван Васильоович - 18.09.1986, с.Ільниця

2 Свічкар Вячеслав Сергійович - 13.04.1984, с.Загаття

3 Горзов Володимир Олександрович - 18.10.1964, с.Білки

4 Демчик Тетяна Михайлівна - 28.10.1985, с.Ільниця

5 Чепа Наталія Андріївна - 29.11.1967, с.Тимчинки, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл.

6 Коровський Сергій Володимирович - 10.05.1980, с.Осій

7 Звонар Михайло Васильович - 28.09.1968, с.Осій

8 Кікалейшвілі Дмитро Абесаломович - 04.11.1990, м.Іршава

9 Артиш Іванна Степанівна - 24.04.1981, м.Іршава

10 Кинів Наталія Юріївна - 09.02.1987, с.Заріччя

11 Петенько Іван Іванович - 15.09.1964, с.Лоза

12 Цогла Василь Іванович - 27.11.1961, с.Колодне

13 Ластівка Ірина Вікторівна - 27.09.1979, м.Іршава

14 Ломага Михайло Іванович - 06.10.1960, с.Брід

15 Скоблей Марина Василівна - 26.11.1983, с.Мала Розтока

16 Котубей Іван Іванович - 01.10.1952, с.Климовиця

17 Чіка Михайло Васильович - 24.02.1997, м.Іршава

18 Палош Діана Дмитрівна - 14.01.1984, с.Ільниця

19 Коровський Михайло Михайлович - 29.12.1972, с.Дубрівка

20 Заіка Тетяна Леонідівна - 31.03.1974, м.Житомир

21 Глеба Оксана Юріївна - 25.03.2000, с.Чорний Потік

22 Кебелеш Василь Васильович - 03.04.1983, с.Осій

23 Туріна Марта Іванівна - 22.07.1984, с.Загаття



ПП ‘‘3а майбутнє’’

1 Сухан Ярослав Васильович - 27.03.1987, м.Іршава

2 Павлишин Ігор Мирославович - 02.02.1978, м.Львів

3 Улашини Олександр Петрович - 25.08.1975, с.Білки

4 Ломага Олеся Іванівна - 11.03.1989, с.Ільниця

5 Садварій Тетяна Петрівна - 05.11.1989, с.Лоза

6 Костик Мирослав Іванович - 04.06.1976, м.Іршава

7 Митровцій Сергій Михайлович - 09.04.1977, с.Осій

8 Дубровська Наталія Олегівна - 05.03.1990, с.Ільниця

9 Пензеник Марина Василівна - 06.11.1981, с.Смологовиця

10 Булеца Павло Вікторович - 27.09.1994, м.Іршава

11 Біровчак Ірина Петрівна - 03.07.1967, с.Ільниця

12 Сідор Наталія Іванівна - 01.01.1978, с.Ільниця

13 Цогла Анатолій Васильович - 17.05.1987, с.Ільниця

14 Карабиньош Іван Петрович - 24.04.1986, м.Іршава

15 Матіко Іван Іванович - 15.10.1967, с.Осій

16 Береш Олеся Іванівна - 23.07.1982, с.Велика Розтока

17 Мигалега Іван Васильович - 15.01.1974, с.Білки

18 Попович Світлана Юріївна - 21.12.1986, м.Виноградів

19 Черешня Ференц Андрійович - 06.06.1966, м.Берегово

20 Янчій Сергій Семенович - 04.10.1987, с.Ільниця

21 Лендєл Ярослава Михайлівна - 08.01.1982, с.Крайня Мартинка

22 Лівак Наталія Іванівна - 07.06.1976, м.Іршава

23 Химич Валерій Васильович - 14.06.1979, м.Іршава

24 Бровдій Іван Михайлович - 19.01.1976, с.Брід

25 Ломага Василь Антонович - 17.08.1973, с.Підгірне

26 Муравська Ольга Іванівна - 26.10.1963, с.Мала Розтока



ПП ‘‘Команда Андрія Балоги’’

1 Симканинець Віктор Андрійович - 24.09.1974, с.Ільниця

2 Семак Іван Васильович - 04.03.1982, м.Іршава

3 Іванчо Анастасія Михайлівна - 04.08.1995, м.Іршава

4 Бородкіна Мирослава Василівна - 23.12.1970, с.Дешковиця

5 Василець Валерій Йосипович - 28.05.1971, с.Білки

6 Булеза Оксана Іванівна - 10.01.1960, м.Іршава

7 Бандурович Оксана Федорівна - 02.12.1967, с.Ільниця

8 Стойка Іван Михайлович - 07.04.1969, с.Мала Уголька, Тячівський р-н

9 Шкіря Василь Васильович - 05.03.1986, с.Загаття

10 Капітан Наталія Степанівна - 22.09.1959, м.Іршава

11 Світлик Віта Іванівна - 01.05.1983, с.Ільниця

12 Маргіта Василь Іванович - 10.01.1961, с.Підгірне

13 Габурай Василь Васильович - 11.04.1971, с.Загаття

14 Водославська Ольга Василівна - 02.09.1963, м.Іршава

15 Чубирко Таїсія Михайлівна - 05.12.1987, с.Ільниця

16 Малиновський Володимир Ярославович - 29.12.1960, с.Дубрівка

17 Бідзіля Іван Федорович - 19.08.1964, с.Климовиця

18 Світлик Іван Іванович - 11.05.1972, с.Ільниця

19 Пензеник Ольга Андріївна - 17.02.1978, м.Іршава

20 Ляшко Ірина Іванівна - 17.04.1974, с.Ільниця

21 Васильцюн Іван Петрович - 18.05.1960, с.Осій

22 Матіко Іван Михайлович - 17.10.1973, с.Осій

23 Черничко Дарина Віталіївна - 15.07.1994, м.Кіровоград

24 Булатко Василь Васильови - 23.06.1978, с.Ільниця

25 Пилипко Віталій Юрійович - 28.10.1983, с.Ільниця



ПП ‘‘Наш край’’

1 Примич Юрій Тарасович - 27.04.1984, м.Іршава

2 Васько Ярослав Михайлович - 17.10.1977, с.Заріччя

3 Дзихор Юрій Юрійович - 06.05.1988, м.Іршава

4 Матіко Тетяна Тарасівна - 15.10.1986, м.Іршава

5 Волошин Валентина Михайлівна - 08.06.1971, с.Онок, Виноградівський р-н

6 Лазорка Іван Дмитрович - 22.09.1965, с.Ільниця

7 Попович Ірина Олександрівна - 23.04.1971, м.Іршава

8 Бідзіля Іван Михайлович - 23.02.1963, с.Івашковиця

9 Українець Оксана Михайлівна - 20.06.1984, с.Кострино, Великоберезнянський р-н

10 Шкода Оксана Дмитрівна - 30.08.1976, с.Ільниця

11 Митрович Віктор Петрович - 24.11.1981, с.Ільниця

12 Стільник Василь Михайлович - 05.01.1980, с.Лоза

13 Мункачі Ярослава Ернестівна - 15.11.1982, с.Ільниця

14 Попович Світлана Михайлівна - 16.09.1967, с.Дубрівка

15 Балог Віра Михайлівна - 13.04.1973, м.Іршава

16 Турянин Василь Васильович - 13.04.1996, с.Осій

17 Примич Людмила Михайлівна - 14.02.1962, м.Іршава

18 Веждел Василь Васильович - 22.12.1973, с.Брід

19 Машкаринець Яна Юріївна - 03.07.1995, с.Ільниця

20 Цогла Ірина Юріївна - 25.11.1987, с.Ільниця

21 Петрище Ярослав Васильович - 04.05.1972, с.Мала Ростока

22 Галас Євгенія Василівна - 07.12.1983, м.Іршава

23 Чава Йосип Йосипович - 18.01.1972, м.Іршава



ПП Об'єднання ‘‘Самопоміч’’

1 Чедрик Ольга Андріївна - 28.01.1982, с.Калини, Тячівський р-н

2 Олексій Василь Васильович - 14.11.2000, с.Ільниця

3 Ломага Любов Іванівна - 01.01.1976, с.Брід

4 Демчик Андрій Іванович - 25.10.1975, м.Іршава

5 Меренич Василь Іванович - 05.11.1981, м.Іршава

6 Гелетей Віктор Васильович - 05.08.1963, с.Доробратово

7 Панько Наталія Василівна - 07.01.1981, м.Іршава

8 Пальок Наталія Василівна - 17.01.1980, с.Підгірне

9 Чедрик Василь Михайлович - 06.12.1981, с.Чорний Потік

10 Марко Світлана Сергіївн - 04.08.1982, м.Київ

11 Петровці Василь Михайлович - 21.07.1989, м.Іршава

12 Ганчич Ярослав Васильович - 29.04.1969, с.Ільниця

13 Гельбич Вікторія Василівна - 05.08.1987, с.Мала Розтока

14 Демчик Віктор Васильович - 03.09.1961, с.Підгірне

15 Котубей Надія Андріївна - 04.06.1967, с.Дуби

16 Ляшко Оксана Юріївна - 01.04.1976, с.Ільниця

17 Шестак Василь Васильович - 10.08.1964, с.Ільниця

18 Галас Василь Васильович - 08.07.1979, с.Брід

19 Борсак Марія Василівна - 20.08.1985, с.Довге

20 Чедрик Рената Василівна - 19.11.2001, с.Калини, Тячівський р-н



ПП ‘‘ОП3Ж’’

1 Луканинець Мирослава Василівна - 06.07.1986, м.Іршава

2 Матіко Алла Федорівна - 18.10.1977, с.Ільниця

3 Вашкеба Василь Васильович - 21.10.1953, с.Ільниця

4 Лендєл Сергій Васильович - 25.05.1977, с.Загаття

5 Крайняй Михайло Іванович - 11.04.1964, м.Іршава

6 Кула Мирослава Василівна - 01.05.1963, с.Климовиця

7 Коневич Володимир Михайлович - 23.03.1973, с.Стройне

8 Маргіта Ірина Павлівна - 28.02.1975, м.Іршава

9 Бойко Василь Васильович - 31.08.1956, с.Осій

10 Варваринець Іван Васильович - 16.12.1961, с.Брід

11 Бобіта Василь Іванович - 16.12.1961, с.Лоза

12 Вашкеба Василь Володимирович - 02.03.1996, с.Ільниця

13 Кампов Ганна Василівна - 19.03.1959, с.Колодне

14 Золтан Марія Геннадіївна - 20.08.1986, с.Дуби

15 Бряник Ольга Іванівна - 16.11.1969, м.Осій

16 Бокотей Ярослава Михайлівна - 09.12.1976, м.Іршава



ПП ‘‘Патріот’’

1 ‘ Товстий Віктор Васильович - 19.04.1980, м.Іршава

2 Павльо Віктор Вікторович - 09.05.1980, м.Ужгород

3 Бобик Юлія Євгенівна - 17.05.1999, с.Чорний Потік

4 Староста Віктор Васильович - 02.03.1988, с.Ільниця

5 Староста Марія Вікторівна - 14.07.1990, м.Іршава

6 Бобик Василь Васильович - 11.02.1989, с.Ільниця

7 Сийплокі Василь Миколайович - 22.03.1998, с.Ільниця

8 Жідов Юрій Іванович - 12.02.1989, м.Іршава

9 Рущак Оксана Михайлівна - 14.12.1986, м.Іршава

10 Худан Наталія Михайлівна - 12.05.1988, с.Брід

11 Керечанин Юрій Михайлович - 10.04.1997, с.Осій

12 Лесько Марселіна Міланівна - 24.08.1989, м.Виноградів

13 Васильцун Ярослав Петрович - 16.02.1981, м.Іршава

14 Калій Наталія Василівна - 15.12.1988, м.Іршава

15 Меренич Павло Володимирович - 05.07.1986, м.Іршава

16 Худан Михайло Михайлович - 11.01.1986, с.Брід

17 Попдякуник Мар’яна Іванівна - 25.01.1985, с.Білки

18 Данканич Вадим Вікторович - 10.04.1994, с.Ільниця

19 Щубелка Анастасія Максимівна - 03.07.2002, м.Іршава

20 Гречин Руслан Васильович - 06.06.1980, м.Виноградів



ПП ‘‘Рідне 3акарпаття’’

1 Бобик Степан Степанович - 16.10.1975, м.Іршава

2 Станко Наталія Іванівна - 05.07.1975, с.Лоза

3 Рацин Михайло Олександрович - 15.08.1988, м.Іршава

4 Черничко Михайло Михайлович - 21.01.1980, с.Осій

5 Молнар Наталія Михайлівна - 29.10.1985, с.Керецькі, Свалявський р-н

6 Дешко Олександр Олександрович - 01.05.1980, м.Іршава

7 Глушко Михайло Михайлович - 29.05.1988, м.Іршава

8 Скляр Віктор Федорович - 10.03.1972, с.Ільниця

9 Воробканич Марта Михайлівна - 02.02.1978, м.Іршава

10 Щока Людмила Іванівна - 16.10.1983, с.Чорний Потік

11 Боршош Микола Іванович - 29.10.1971, с.Лоза

12 Фозекош Богдан Федорович - 17.05.1986, м.Іршава

13 Лялюк Михайло Миколайович - 01.03.1989, с.Новий Мосир, Ковельський р-н, Волинська обл.

14 Куртинець Ганна Іванівна - 02.08.1981, с.Осій

15 Галінська Наталія Іванівна - 06.06.1966, с.Верхів, Острожський р-н, Рівненська обл.

16 Станко Олександр Іванович - 04.11.1950, с.Білки

17 Король Михайло Михайлович - 19.02.1983, с.Ільниця

18 Дешко Іван Іванович - 20.12.1981, с.Дешковиця

19 Староста Наталія Василівна - 01.08.1978, с.Ільниця

20 Брейдла Марія Федорівна - 30.07.1961, с.Дуби

21 Куртинець Олександр Семенович - 05.07.1989, м.Іршава

22 Котубей Ярослав Іванович - 14.02.1978, с.Климовиця

23 Матіко Світлана Юріївна - 01.07.1977, с.Ільниця

24 Баландіна Ганна Іванівна - 15.03.1964, с.Чорний Потік

25 Малиновська Наталія Василівна - 05.06.1994, с.Дубрівка

26 Бідзіля Василь Михайлович - 08.12.1978, м.Іршава



ПП ‘‘Сила і Честь’’

1 Мигович Іван Іванович - 21.02.1975, с.Чорний потік

2 Боршош Віра Василівна - 14.02.1995, м.Іршава

3 Король Євген Іванович - 05.09.1977, м.Іршава

4 Попович Василь Васильович - 25.12.1965, м.Іршава

5 Пацкан Оксана Анатоліївна - 12.05.1986, с.Гребля

6 Пишний Володимир Григорович - 06.09.1953, м.Іршава

7 Міклович Ігор Іванович - 15.09.1996, с.Ільниця

8 Микита Віктор Андрійович - 25.10.1961, м.Іршава

9 Маргіта Марина Михайлівна - 24.02.1969, с.Підгірне

10 Луцанич Жанна Іванівна - 08.08.1992, с.Ільниця

11 Биба Павло Михайлович - 05.08.1988, с.Ільниця

12 Мовчан Мирослава Василівна - 10.12.1978, с.Загаття

13 Сенина Едуард Васильович - 14.04.1983, м.Іршава

14 Вовканич Микола Миколайович - 12.02.1964, м.Іршава

15 Химич Наталія Денисівна - 11.11.1958, м.Іршава 

16 Варваринець Іван Іванович - 14.09.1997, с.Брід

17 Кудрей Микола Миколайович - 08.09.1962, с.Лоза

18 Сочка Надія Петрівна - 29.06.1964, с.Ільниця

19 Лукачинець Василь Іванович - 02.01.1969, с.Великий Раковець

20 Балега Яніна Іванівна - 18.06.1995, с.Дешковиця

21 Худанич Ярослав Юрійович - 27.01.1975, с.Сільце

22 Гінцяк Гелена Миколаївна - 10.02.1996, с.Лоза

23 Чорний Віталій Іванович - 24.03.1993, с.Осій



ПП ‘‘Слуга народу’’

1 Трикур Євген Юрійович - 15.03.1987, с.Ільниця

2 Глушко Віра Іванівна - 16.07.1970, м.Іршава

3 Лендєл Богдан Іванович - 25.12.1975, м.Кременчуг, Полтавська обл

4 Ляшко Ольга Іванівна - 07.07.1975, с.Ільниця

5 Росков Михайло Володимирович - 06.11.1987, с.Ільниця

6 Бундєв Юрій Юрійович - 16.08.1986, с.Ільниця

7 Осійський Олександр Дейнешович - 30.07.1975, м.Іршава

8 Шпак Оксана Евгенівна - 25.07.1983, с.Брід

9 Мочарко Юрій Юрійович - 24.04.1993, с.Ільниця

10 Трикур Ганна Володимирівна - 05.05.1977, с.Ільниця

11 Балега Неля Миколаївна - 11.06.1990, с.Завидове

12 Бряник Ярослав Андрійович - 27.12.1987, с.Осій

13 Роман Іван Іванович - 25.09.1990, с.Мала Розтока

14 Попович Василина Михайлівна - 13.01.1977. с.Собатино,

15 Гелетей Олександр Васильович - 07.12.1995, м.Іршава

16 Трикур Богдан Васильович - 05.08.1986, с.Ільниця

17 Карабиньош Петро Петрович - 17.06.1989, м.Іршава

18 Купар Олеся Петрівна - 24.12.1982, с.Лоза

19 Магурський В’ячеслав Дмитрович - 20.05.1977, с.Осій

20 Капітан Ася Іванівна - 20.08.1986, с.Ільниця

21 Дрогобецький Михайло Михайлович - 06.12.1972, с.Завидово, Мукачівський р-н

22 Данканич Наталія Михайлівна - 17.04.1962, с.Крайня Мартинка

23 Ломага Борис Борисович -  23.05.1991, м.Іршава

24 Скраль Вікторія Михайлівна - 09.06.1996, с.Підгірне

25 Пинзеник Василь Михайлович - 18.07.1962, с.Дешковиця



Українська Народна Партія

1 Бізіля Іван Васильович - 29.06.1973, м.Іршава

2 Радик Віктор Іванович - 13.04.1976, с.Загаття

3 Вакуленко Ганна Іванівна - 06.02.1990, с.Чорний Потік

4 Химинець Юрій Юрійович - 18.08.1951, с.Ільниця

5 Глеба Марія Михайлівна - 10.11.1966, с.Крайня Мартинка

6 Гецко Михайло Михайлович - 09.09.1968, с.Кущниця

7 Лівак Євгенія Василівна - 17.05.1988, с.Підгірне

8 Тернинко Василь Іванович - 01.01.1969, с.Вільхівка

9 Романюк Світлана Іванівна - 12.03.1978, с.Велика Розтока

10 Керечанин Ярослава Петрівна - 04.05.1985, с.Брід

11 Король Ігор Петрович - 28.01.1981, с.Вільхівка

12 Матіко Андрій Іванович - 21.09.1981, с.Осій

13 Лендел Марта Василівна - 11.03.1974, с.Брід

14 Шмулига Олександр Іванович - 23.10.1973, м.Ужгород

15 Лендєл Надія Павлівна - 25.11.1985, с.Білки

16 Вовканич Іван Васильович -  01.03.1991, м.Іршава

17 Староста Алла Василівна - 22.09.1993, с.Ільниця

18 Петрище Іван Васильович - 10.06.1960, с.Мала Розтока

19 Петровцій Алла Іванівна - 27.09.1977, с.Ільниця

20 Назарова Ярослава Яківна - 19.11.1982, с.Ільниця


Нагадаємо, на 26 місць в раді Довжанської ОТГ претендують 223 кандидати в депутати від 9 політичних партій.

Читайте на ГК:Стали відомі результати шостого туру чемпіонату Іршавського району з футболу 2020
Читайте на ГК:Подробиці ДТП в Іршаві: водій автомобіля насмерть збив велосипедиста (ФОТО)
Читайте на ГК:На в'їзді в Іршаву трапилася моторошна ДТП: є постраждалий
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...