1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття ризикує стати "рідною" колонією Авакова, - джерело

12.10.2020 19:04 Влада

Міністр МВС повністю контролює і утримує групу "Довіра" у Верховній Раді, але по багатьом областям соціологія на початку літа показала, що такий проект до обласних рад не пройде.

Міністр МВС повністю контролює і утримує групу

Через це у багатьох областях депутати Авакова створили регіональні проекти, повідомили на каналі Новини з Полонини у Телеграмі.

В нашій області таким проектом стало "Рідне Закарпаття". Проект оформили на нардепів Петьовку, Лунченка, Горвата і Поляка, яким Аваков "дуже допомагав" стати депутатами у 2019-му. Всі знають, що їхні сітки підкупу ніхто не турбував, а опонентів заарештовували і виводили з гри.

Якщо подивитись у списки "РЗ" можна побачити і контрабандистів, і лісників, і навіть професійних тітушок. Саме наявність Євгена Молнара у списку доводить причетність Авакова до партійних рішень. Молнар працює кур'єром і відповідає за те, щоб доля МВС із контрабандних потоків Рідного Закарпаття вчасно потрапляла на Київ, - йдеться в повідомленні. - Для МВС дуже важливо захистити таку людину депутатським мандатом.

Рейтинг "РЗ" поки не підіймається вище 12%, але вони бомбардують медійний простір заявами про своє лідерство. Щоб обійти слуг їм потрібно "скупити" ще 13-15% голосів.

На каналі заявляють, що якщо це вдасться - це буде наймасштабніший підкуп виборців в історії Закарпаття.

Нагадаємо, демократичні сили Виноградівщини звернулися з Відкритим листом до Президента Зеленського (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті майже 113 мільйонів сплатили за продаж алкоголю й тютюну
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Берегівщині, Мукачеві та Ужгороді 24 вересня
Читайте на ГК:Закарпатці взяли "бронзу" у командному заліку на Чемпіонаті України з півмарафону в Києві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...